| Frequentieband | X-band |
|---|---|
| Gegevenssnelheid | ≤ 5 s/cirkel |
| Werktemperatuur | -40°C tot +60°C |
| Gewicht | ≤ 26 kg |
| Voeding | ≤ 250 W (stroomverbruik); AC220V (ingang) |
| Sollicitatie | Veiligheid Bescherming |
|---|---|
| Functie | Duurzaam |
| Type | Signaaldetector |
| Bereik | 1-10km (verschilt naargelang het milieu en het drone-model) |
| Werkmodus | RF-sensing, protocolbreuk. |
| Type | Signaaldetector |
|---|---|
| Bedrijfsfrequentieband | X-band |
| drone | 10 KM-20 KM |
| Azimuth-dekking | 360° |
| Dimensie | 650*820*120mm |
| Sollicitatie | Veiligheid Bescherming |
|---|---|
| Functie | Duurzaam |
| Type | Signaaldetector |
| Bedrijfsfrequentieband | X-band |
| drone | 3KM-5km |
| Type | Signaaldetector |
|---|---|
| Bedrijfsfrequentieband | X-band |
| drone | 8KM-15KM |
| Azimuth-dekking | 360° |
| Dimensie | 655*680*115mm |
| Sollicitatie | Veiligheid Bescherming |
|---|---|
| Functie | Duurzaam |
| Type | Signaaldetector |
| Bedrijfsfrequentieband | X-band |
| drone | 3KM-5km |
| Sollicitatie | Veiligheid Bescherming |
|---|---|
| Functie | Duurzaam |
| Type | Signaaldetector |
| Bedrijfsfrequentieband | X-band |
| drone | 5 km tot 10 km |
| Detectiesnelheid | 0,5 m/s - 83 m/s |
|---|---|
| Voeding | ≤ 250W (stroomverbruik) AC220V (ingang) |
| Werktemperatuur | -40 ° C tot 60 ° C |
| Gewicht | ≤ 26 kg |
| Frequentieband | X-band |
| Maximaal detectiebereik | 4-6 km (Drones RCS≈0,01 vierkante meter) |
|---|---|
| Werkfrequentie | S-band (5 werkfrequentiepunten) |
| Minimaal detectiebereik | ≤ 100m |
| Detectiesnelheid | 0,5 m/s ~ 45 m/s |
| Voeding | AC 220V |
| Minimaal detectiebereik | ≤100m |
|---|---|
| Werkfrequentie | S-band (2,9 GHz; 5 werkfrequentiepunten) |
| Detectiebereik | 150 m ~ 10,0 km (DJI Phantom 3/4 RCS≈0,01 vierkante meter) |
| Azimuth-dekking | 0° ~ 360° |
| Snelheidsnauwkeurigheid | 0,5 m/s - 45 m/s |