| Bedrijfstemperatuur | -25°C tot +65°C |
|---|---|
| Voeding | AC110-240V, DC 24V |
| Antennes | 2x omnidirectionele antennes |
| Vochtigheidsbereik | 5% - 95% |
| Afmetingen | 320*210*90mm |
| Afmetingen | 350 × 190 × 490 mm |
|---|---|
| Vochtigheidsbereik | 30%-95% |
| Stroomverbruik | 400W |
| Voeding | AC90-260V, DC24-28V |
| Gewicht van de hoofdeenheid | 16.8kg |
| Werktijd van de batterij | 60 minuten |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur | -20 °C tot +55 °C |
| Stroomverbruik | 350W |
| Afmetingen | 490×340×90mm |
| Gewicht | 4,9 kg (verpakkingsgewicht: 6,5 kg) |
| Dimensie | 189×55×24mm |
|---|---|
| Gewicht | 1,5 kg |
| Jamming-afstand | 100-500m |
| Antenne | Omni Glasvezel-φ20×300mm |
| Apparatenkleur | Zwart |
| Totaal vermogen | 550W |
|---|---|
| Voeding | AC220V |
| Interferentiewaaier | 10002000m |
| Garantie | 1 jaar |
| Kleur | Zwart |
| Detectiebereik | 1 km/3 km/4-6 km |
|---|---|
| Belangrijkste hoogtepunten | Stoorzender |
| Sollicitatie | Beveiligingsapparatuur |
| Functie | Drone-stoorzender |
| Handelsmerk | OEM beschikbaar |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C tot +70°C |
|---|---|
| Voeding | 220 V 50 Hz |
| Maximale hoogte | ≤ 2.500 m |
| Beschermingsgraad | IP66 |
| Gewicht | 150 kg (inclusief wolkenplatform en stoorzender) |
| Totaal vermogen | 40W |
|---|---|
| Antenne -winst | 10DBI |
| Uitvoerkanalen | 4 |
| Jamming Range | 800m-1,2km |
| Geblokkeerde frequenties | 900 MHz, 1575 MHz, 2400 MHz, 5800 MHz |
| Naam | radar voor het detecteren van drones |
|---|---|
| Sollicitatie | Veiligheid Bescherming |
| Functie | Duurzaam |
| Type | Signaaldetector |
| Bedrijfsfrequentieband | X-band |
| Jamming-afstand | 100300M |
|---|---|
| Apparaatadapter | DC28V |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C tot 70°C |
| Dimensie | 189×55×24mm |
| Apparatenkleur | Zwart |