| Detecteerbare dronetypen | Drones van de DJI-serie, drones voor het passeren en drones voor het verzenden van afbeeldingen |
|---|---|
| Detectie afstand | 1-5 km |
| Detectiefrequentieband | 860-930 MHz, 1,2 G, 1,4 GHz, 2,4 GHz, 5,2 GHz, 5,8 G |
| Voedingsspanningsbereik | 9-36V |
| Afmetingen | 167 mm × 83 mm × 42 mm (L×B×H) |
| Sollicitatie | anti-drone |
|---|---|
| Functie | Duurzaam, duurzaam |
| Productnaam | UAV-drone detector |
| Detectiebanden | 900 MHz, 1,4 MHz, 2,4 GHz, 5,8 GHz, WiFi |
| Maat | 177*89*29.5mm |
| Sollicitatie | anti-drone |
|---|---|
| Functie | Duurzaam |
| Netto gewicht | Verpakkingsgewicht: 40 kg |
| Productgrootte | 1800*560*430mm |
| Totaal uitgangsvermogen | 700W-1200W |
| Sollicitatie | anti-drone |
|---|---|
| Functie | Duurzaam |
| Netto gewicht | Verpakkingsgewicht: 80 kg |
| Productgrootte | 1800*560*430mm |
| Totaal uitgangsvermogen | 700W-5800W |
| Werktemperatuur | -20ºC aan +70ºC |
|---|---|
| Stroomverbruik | 700-5800W |
| Gebruik | Politie wetshandhaving Militaire veiligheid, secuïteit apparatuur |
| Materiaal | Aluminium en Cooper, Kunststof |
| Dimensie | 210*110*25 (mm) |
| Detectie- en positioneringsafstand | 1 tot 10 km |
|---|---|
| Azimut-fout | ≤ 1,5° (RMS) |
| Positioneringsnauwkeurigheid | ≤10m |
| Succespercentage bij opsporing | ≥95% |
| Detectiefrequentieband | 900 MHz, 1,2 GHz, 1,4 GHz, 2,4 GHz, 5,2 GHz, 5,8 GHz |
| Gewicht van de hoofdeenheid | 6KG |
|---|---|
| Afmetingen | 120×21×10 cm |
| Vochtigheid | 30%-95% |
| Bedrijfstemperatuur | -20 ° C tot +50 ° C |
| Stroomverbruik | 200W |
| Positioneringsnauwkeurigheid | ≤10m |
|---|---|
| Succespercentage van de sonde | ≥99% |
| Identificeer responstijden | ≤3s |
| Detectie Locatie Afstand | 15KM |
| 15KM | 0m-1000m |
| Totaal vermogen | 550W |
|---|---|
| Voeding | AC220V |
| Interferentiewaaier | 10002000m |
| Gewicht | 38kg |
| Garantie | 1 jaar |
| Detectiebereik | 1 km/3 km/4-6 km |
|---|---|
| Belangrijkste hoogtepunten | Stoorzender |
| Sollicitatie | Beveiligingsapparatuur |
| Handelsmerk | OEM beschikbaar |
| Productiecapaciteit | 10000 stuks/jaar |