| Detectiebanden | 100 MHz~6 GHz |
|---|---|
| Hoofdbanden | 433 MHz, 900 MHz, 1,4 GHz, 2,4 GHz, 5,2 GHz, 5,8 GHz |
| Positioneringsmethode | Protocol parseren positionering |
| Protocol kraken | CRPC, Drone-ID, Externe ID |
| Spoofafstand | 0 ~ 1 km |
| Detectiehoogte | 0 ~ 1200m |
|---|---|
| FPV-detectieafstand | ≥1,5 km (ondersteunt real-time analoge videoweergave) |
| Detectietijd | ≤ 5 seconden |
| Detectievermogenverbruik | ≤100W |
| Jamming Response Time | ≤ 3 seconden |
| Uitgangsvermogen | 400W Totaal |
|---|---|
| Antenne -winst | 3-8dbi |
| Jamming-afstand | 300-2000m |
| Batterij | 1000 Wh batterij |
| Werktemperatuur | -40°C tot 65°C |
| Werktemperatuur | -20 °C tot +55 °C |
|---|---|
| Oplaadtijd | 4 uur |
| Gewicht | 4,3 kg (eenheid), 7 kg (verpakt) |
| Afmetingen | 660×290×50mm |
| Antenne | 8dBi directioneel paneel |
| Sollicitatie | Openbare plaatsen |
|---|---|
| Functie | Duurzaam |
| Type | beveiligingsproducten |
| Doelgrootte | ≥0,1mx0,1m |
| Velociteit van het doel | ≤ 50 m/s |
| Totaal uitgangsvermogen | 200W |
|---|---|
| Interferentiewaaier | 1500-3000 meter |
| Voeding | AC100-240V / DC24V |
| Oplaadtijd | 3-4 uur |
| Ingebouwde batterij | 24V 40A |
| Productiecapaciteit | 10000 stuks/jaar |
|---|---|
| Oorsprong | China |
| Specificatie | gevangenis stoorzender |
| Detectiebereik | 1-3 km |
| Transportpakket | Verpakking van aluminiumlegering |
| Sollicitatie | anti-drone |
|---|---|
| Functie | Duurzaam |
| Dimensie | L*B*H (185mm*80mm*33mm) |
| Bereik | 1 tot 2 km |
| Werktemperatuur | -20~40 C |
| Sollicitatie | anti-drone |
|---|---|
| Functie | Duurzame drone-detector |
| Detectieradius | 0~5km+ (Er bestaan verschillende vanwege verschillende omgevingen en |
| Productnaam | FPV-drone detector |
| Frequentie aanpassing | 30 MHz ~ 6 GHz |
| Sollicitatie | anti-drone |
|---|---|
| Functie | Duurzame drone-detector |
| Detectieradius | 0~5km+ (Er bestaan verschillende vanwege verschillende omgevingen en |
| Productnaam | FPV-drone detector |
| Frequentie aanpassing | 30 MHz ~ 6 GHz |