| Sollicitatie | anti-drone |
|---|---|
| Functie | Duurzaam |
| Naam | Vaste dronedetectie en locatie met automatisch |
| Localiserbare drones | Dji Mavic Air Mini FPV Avata enz. |
| Detectiefrequentieband | 100MHz--6000Hz |
| Naam | Drone-stoorzender |
|---|---|
| Voeding | AC100-240V |
| Werktijd | 40 minuten |
| Gewicht | 1,2 kg |
| Dimensie | 145 x 95 x 45 mm |
| Naam | Drone Detectie apparaat |
|---|---|
| Detecteerbare dronetypen | Drones van de DJI-serie, drones voor het passeren en drones voor het verzenden van afbeeldingen |
| Detectie afstand | 1-2 km |
| Detectiefrequentieband | 300 MHz - 6200 MHz |
| Voedingsspanningsbereik | 9-36V |
| Naam | FPV-detector |
|---|---|
| Detecteer drones. | Drones van de DJI-serie, drones voor het passeren en drones voor het verzenden van afbeeldingen |
| Detectiefrequentieband | 860-930 MHz, 1,2 G, 1,4 GHz, 2,4 GHz, 5,2 GHz, 5,8 G |
| Detectie afstand | 15KM |
| Voedingsspanningsbereik | 9-36V |
| Naam | drone detectie apparatuur |
|---|---|
| Sollicitatie | anti-drone |
| Functie | Duurzaam |
| Functie | Drone-detectie en FPV-schermopname |
| Frequentiebereik | 70-6200 MHz |
| Sollicitatie | anti-drone |
|---|---|
| Functie | Duurzaam |
| Dimensie | L*B*H (185mm*80mm*33mm) |
| Bereik | 1 tot 2 km |
| Werktemperatuur | -20~40 C |
| Sollicitatie | anti-drone, 900 MHz 1,2 GHz 1,4 GHz 2,4 GHz 5,2 GHz 5,8 GHz |
|---|---|
| Functie | Duurzaam |
| Omni-verstoringsbereik | 1 - 3 km, afhankelijk van de signaaldichtheid van het mobiele netwerk |
| De richting vinden van nauwkeurigheid | ≤30°(spectrum), ≤0,5°(Drone-ID) |
| Detectieradius | 1 tot 5 km |
| Sollicitatie | anti-drone |
|---|---|
| Functie | Duurzaam |
| Productnaam | Stationair dronedetectiesysteem |
| Afstand | 10 km straal |
| Detectiefrequenties | 30 MHz - 6 GHz, inclusief 2400 MHz |
| Sollicitatie | anti-drone |
|---|---|
| Functie | Duurzaam |
| Functie | Drone-detectie en FPV-schermopname |
| Frequentiebereik | 70-6200 MHz |
| Detectieradius | ≥ 1,5 km |
| Sollicitatie | anti-drone, 900 MHz 1,2 GHz 1,4 GHz 2,4 GHz 5,2 GHz 5,8 GHz |
|---|---|
| Functie | Duurzaam |
| Omni-verstoringsbereik | 1 - 3 km, afhankelijk van de signaaldichtheid van het mobiele netwerk |
| De richting vinden van nauwkeurigheid | ≤30°(spectrum), ≤0,5°(Drone-ID) |
| Detectieradius | 1 tot 5 km |