| Voeding | Interne batterij (1u: 28V, 5A) of externe batterij |
|---|---|
| Controle | 3 onafhankelijke schakelaars voor elke band |
| Totaal uitgangsvermogen | 90W |
| levensduur van de batterij | 60 minuten |
| Bedrijfstemperatuur | -20 °C tot +55 °C |
| Succespercentage bij opsporing | ≥95% |
|---|---|
| Detectiebereik | 500-3000m |
| Detectiefrequentieband | 900 MHz, 1,4 GHz, 2,4 GHz, 5,2 GHz, 5,8 GHz |
| Gelijktijdige doelen | ≥10 sorties |
| Reactietijd | ≤6s |
| Stroomverbruik | 600W |
|---|---|
| Gewicht | 21kg |
| Afmetingen | 385×307×180mm |
| Bedrijfstemperatuur | -20ºC tot +65ºC |
| Jamming Range | 500 m tot 2000 m (afhankelijk van de signaaldichtheid van het mobiele netwerk) |
| Ingebouwde batterij | 24V, 12A |
|---|---|
| Signaalbron | VCO-technologie |
| Jamming straal | 500-800 meter |
| Antennes | richtantennes |
| Uitgangsvermogen | 75W |
| Werktemperatuur | -20 ℃ tot 75 ℃ |
|---|---|
| Lichaamsgewicht | 250,0 kg |
| Totaal uitgangsvermogen | 220W |
| Werkvochtigheid | 35-95% |
| Lichaamsgrootte | Lichaam 45×35×25 CM (antenne 6×2 CM) |
| Bedrijfsvochtigheid | 30% - 95% |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur | -20°C aan +65°C |
| Afmetingen | 385 × 307 × 180 mm |
| Stroomverbruik | 600W |
| Voeding | AC220V, DC24-28V |
| Stroomverbruik | 350W |
|---|---|
| Afmetingen | 490×340×90mm |
| Werktijd van de batterij | 60 minuten |
| Totaal uitgangsvermogen | 125W |
| Directionele paneelantenneversterking | 5,8G>12dBi, 2,4G>10dBi, 1,5G>8dBi, 900M>5dBi, 433M>3dBi |
| Werktijd van de batterij | 60 minuten |
|---|---|
| Werktemperatuur | -20 °C tot +55 °C |
| Stroomverbruik | 140W |
| Gewicht | 4,3 KG (eenheid) 7 KG (verpakt) |
| Maat | 660 × 290 × 50 mm |
| Vochtigheid | 30%-95% |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur | -20 ° C tot +50 ° C |
| Maat | 120 × 21 × 10 cm |
| Gewicht | 6KG |
| Uitgangsvermogen | 60W |
| Werktijd van de batterij | 45 minuten |
|---|---|
| Werktemperatuur | -20 °C tot +55 °C |
| Stroomverbruik | 240W |
| Panelentenne | 10 dBi winst |
| Totaal uitgangsvermogen | 125W |