| SCHERM | 3.5 inch kleuren touchscreen |
|---|---|
| Jamming-afstand | 0 km ~ 1,5 km |
| Detectie afstand | 0 km ~ 3 km |
| Detectiebanden | 30MHz~6GHz |
| Gewicht | ≤9,5 kg (inclusief batterij) |
| Werktemperatuur | -20 °C tot +55 °C |
|---|---|
| Stroomverbruik | 240W |
| Maat | 277×80×51mm |
| Panelentenne | 10 dBi winst |
| Werktijd van de batterij | 45 minuten |
| Jamming straal | 1-2 km |
|---|---|
| Uitgangsvermogen | 40W |
| Hoofdmotor gewicht | 12KG |
| Maat | 346×216×100mm |
| Vochtigheidsbereik | 30%-95% |
| Totale Machtsoutput | 75 Watt |
|---|---|
| Oplaadtijd | 2 uur |
| Bedrijfstemperatuur | -15°C tot +75°C |
| Gewicht | Ongeveer 16 kg |
| Blokkeringsbereik (directioneel) | 1000-1500 meters |
| Dimensie | 189×55×24mm |
|---|---|
| Gewicht | 1,5 kg |
| Jamming-afstand | 100-500m |
| Antenne | Omni Glasvezel-φ20×300mm |
| Apparatenkleur | Zwart |
| Gewicht | 55 kg |
|---|---|
| Vochtigheid | 30%-95% |
| Aantal Antennes | 8 |
| Jamming Range | 500-1100 meter (afhankelijk van de signaaldichtheid van het mobiele netwerk) |
| Antennetype | Omnidirectionele antennes met hoge versterking |
| Detectie afstand | ≥10km (afhankelijk van de arbeidsomstandigheden) |
|---|---|
| De richting vinden van nauwkeurigheid | ≤ ± 3° |
| Jamming-afstand | ≥3km (afhankelijk van werkomstandigheden) |
| Sollicitatie | Airport, Lab Testing/Signal Jammer, Signal Jammer, Conference, Control Drone door GPS/Galileo/Glonas |
| Garantie | 1 jaar |
| Jamming-afstand | 100300M |
|---|---|
| Apparaatadapter | DC28V |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C tot 70°C |
| Dimensie | 189×55×24mm |
| Apparatenkleur | Zwart |
| Gewicht van de hoofdeenheid | 16kg |
|---|---|
| Afmetingen | 350 × 190 × 490 mm |
| Bedrijfsvochtigheid | 30%-95% |
| Bedrijfstemperatuur | -20ºC aan +70ºC |
| Voeding | AC90-260V, DC24-28V |
| Afmetingen | 513 × 462 × 233 mm |
|---|---|
| Gewicht | 29.9 kg |
| Vochtigheid | 5% - 95% |
| Blocbereik | 100-500m (afhankelijk van lokale omgeving) |
| Energieverbruik | 1180W |