| Werktemperatuur | -20 °C tot +55 °C |
|---|---|
| Stroomverbruik | 210W |
| Maat | 340*270*150 mm |
| Interne antenne | 6-8dBi winst |
| Werktijd van de batterij | 30-40 minuten |
| Totaal uitgangsvermogen | 145W |
|---|---|
| Werktemperatuur | -20 °C tot +55 °C |
| Stroomverbruik | 140W |
| richtingspaneelantenne | 8dbi |
| Voeding | Interne batterij: 28V, 5A (1 uur); Compatibel met externe batterijen |
| Gewicht van de hoofdeenheid | 16.8kg |
|---|---|
| Maat | 350 × 190 × 490 mm |
| Vochtigheid | 30%-95% |
| Batterijduur | 1,5 uur (24V, 24A) |
| Voeding | AC90-260V, DC24-28V |
| Gewicht van de hoofdeenheid | 16.8kg |
|---|---|
| Afmetingen | 350 × 190 × 490 mm |
| Bedrijfsvochtigheid | 30%-95% |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C tot +70°C |
| Voeding | AC90-260V, DC24-28V |
| Totaal vermogen | 40W |
|---|---|
| Antenne -winst | 10DBI |
| Uitvoerkanalen | 4 |
| Jamming Range | 800m-1,2km |
| Geblokkeerde frequenties | 900 MHz, 1575 MHz, 2400 MHz, 5800 MHz |
| Uitgangsvermogen | 400W Totaal |
|---|---|
| Antenne -winst | 3-8dbi |
| Jamming-afstand | 300-2000m |
| Batterij | 1000 Wh batterij |
| Werktemperatuur | -40°C tot 65°C |
| Stroomverbruik | 600W |
|---|---|
| Voeding | AC-220V/DC-48V |
| Gewicht van de hoofdeenheid | 16.8kg |
| Afmetingen | 350*190*490mm |
| Vochtigheidsbereik | 30%-95% |
| Werktijd van de batterij | 60 minuten |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur | -20 °C tot +55 °C |
| Stroomverbruik | 350W |
| Afmetingen | 490×340×90mm |
| Gewicht | 4,9 kg (verpakkingsgewicht: 6,5 kg) |
| Detectie afstand | ≥10km (afhankelijk van de arbeidsomstandigheden) |
|---|---|
| De richting vinden van nauwkeurigheid | ≤ ± 3° |
| Jamming-afstand | ≥3km (afhankelijk van werkomstandigheden) |
| Sollicitatie | Airport, Lab Testing/Signal Jammer, Signal Jammer, Conference, Control Drone door GPS/Galileo/Glonas |
| Garantie | 1 jaar |
| Bedrijfstemperatuur | -25°C tot +65°C |
|---|---|
| Voeding | AC110-240V, DC 24V |
| Antennes | 2x omnidirectionele antennes |
| Vochtigheidsbereik | 5% - 95% |
| Afmetingen | 320*210*90mm |