| Sollicitatie | Veiligheid Bescherming |
|---|---|
| Functie | Duurzaam |
| Type | Signaaldetector |
| Bedrijfsfrequentieband | X-band |
| drone | 3KM-5km |
| Kanalen | 20 banden (kanaal 1-48) |
|---|---|
| Jamming Range | 2 km FPV-UAV |
| Voeding | DC 28V |
| Werktemperatuur | -20ºC aan +70ºC |
| Stroomverbruik | 700-1400W |
| Type | Signaaldetector |
|---|---|
| Bedrijfsfrequentieband | X-band |
| drone | 10 KM-20 KM |
| Azimuth-dekking | 360° |
| Dimensie | 650*820*120mm |
| Sollicitatie | Veiligheid Bescherming |
|---|---|
| Functie | Duurzaam |
| Type | Signaaldetector |
| Bedrijfsfrequentieband | X-band |
| drone | 3KM-5km |
| Sollicitatie | Veiligheid Bescherming |
|---|---|
| Functie | Duurzaam |
| Type | Signaaldetector |
| Bedrijfsfrequentieband | X-band |
| drone | 5 km tot 10 km |
| Voeding | AC110-240V |
|---|---|
| Jamming straal | 50-800M (omgevingsafhankelijk) |
| Gewicht | 65KG |
| Vochtigheid | 5%-95% |
| Uitgangsvermogen | 1000 Watts |
| Type | Signaaldetector |
|---|---|
| Bedrijfsfrequentieband | X-band |
| drone | 8KM-15KM |
| Azimuth-dekking | 360° |
| Dimensie | 655*680*115mm |
| Succespercentage van de sonde | ≥99% |
|---|---|
| Identificeer responstijden | ≤3s |
| Positioneringsnauwkeurigheid | ≤10m |
| Detectiehoogte | 0m tot 1000m |
| Detectiefrequentie | 100 MHz ~ 6 GHz |
| Werktemperatuur | -20ºC aan +70ºC |
|---|---|
| Stroomverbruik | 700-5800W |
| Gebruik | Politie wetshandhaving Militaire veiligheid, secuïteit apparatuur |
| Materiaal | Aluminium en Cooper, Kunststof |
| Dimensie | 210*110*25 (mm) |
| Beveiligingswaaier | Straal 300-500 meter (-75dBm, afhankelijk van de afstand van het basisstation in open veld) |
|---|---|
| Vastgelopen signaaltypen | CDMA: 2,4G, 2,4G, 5,8G, GPS L1, 433MHz, 915MHz |
| Uitvoerkanalen | 6 onafhankelijke uitgangskanalen |
| Garantie | 36 maanden,2 jaar,12 maanden,3 jaar,1 jaar |
| Kleur | Zwart, wit |