| Minimaal detectiebereik | ≤ 100m |
|---|---|
| Maximaal detectiebereik | 4-6 km |
| Detectiesnelheid | 0,5 m/s - 45 m/s |
| Voeding | AC 220V |
| Afmetingen | 782 mm × 549 mm × 198 mm (antenne) |
| Naam | Drone-signaalverwarmer |
|---|---|
| Detectiebereik | 1-3 km |
| Functie | Detectie+Tracking+Jamming |
| Oorsprong | China |
| Specificatie | Azimut 360 graden; volledige luchtruim |
| Sollicitatie | Veiligheid Bescherming |
|---|---|
| Functie | Duurzaam |
| Type | Signaaldetector |
| Functie | Dronedetectie en identificatie |
| Frequentiebereik | 100 MHz - 6000 MHz |
| Sollicitatie | Veiligheid Bescherming |
|---|---|
| Functie | Duurzaam |
| Type | Signaaldetector |
| Functie | Dronedetectie en identificatie |
| Frequentiebereik | 100 MHz - 6000 MHz |
| Detectie afstand | ≥10km (afhankelijk van de arbeidsomstandigheden) |
|---|---|
| De richting vinden van nauwkeurigheid | ≤ ± 3° |
| Jamming-afstand | ≥3km (afhankelijk van werkomstandigheden) |
| Sollicitatie | Airport, Lab Testing/Signal Jammer, Signal Jammer, Conference, Control Drone door GPS/Galileo/Glonas |
| Garantie | 1 jaar |
| Productiecapaciteit | 10000 stuks/jaar |
|---|---|
| Oorsprong | China |
| Specificatie | gevangenis stoorzender |
| Detectiebereik | 1-3 km |
| Transportpakket | Verpakking van aluminiumlegering |
| Detectiebereik | 1 km/3 km/4-6 km |
|---|---|
| Belangrijkste hoogtepunten | Stoorzender |
| Sollicitatie | Beveiligingsapparatuur |
| Handelsmerk | OEM beschikbaar |
| Productiecapaciteit | 10000 stuks/jaar |
| Detectiebereik | 1 km/3 km/4-6 km |
|---|---|
| Belangrijkste hoogtepunten | Stoorzender |
| Sollicitatie | Beveiligingsapparatuur |
| Functie | Drone-stoorzender |
| Handelsmerk | OEM beschikbaar |
| Detectiebereik | 1 km/3 km/4-6 km |
|---|---|
| Belangrijkste hoogtepunten | Stoorzender+Detector |
| Transportpakket | Verpakking van aluminiumlegering |
| Productiecapaciteit | 10000 stuks/jaar |
| Jamming Range | 3 km tot 5 km |
| Detectiebereik | 1 km/3 km/4-6 km |
|---|---|
| Belangrijkste hoogtepunten | Stoorzender |
| Sollicitatie | Beveiligingsapparatuur |
| Functie | Drone-stoorzender |
| Handelsmerk | OEM beschikbaar |