| Detectiefrequentiebanden | 70 MHz-6GHz volledige frequentiebandscanning, detectie en display |
|---|---|
| Detectie afstand | ≥10km (afhankelijk van werkomstandigheden) |
| Detectiebereik | Horizontaal: dekking van 360° Verticaal: -90° tot 90° |
| Sleuteldetectiefrequentiebanden | 800MHz, 900MHz, 1,2 GHz, 1,4 GHz, 2,4 GHz, 5,2 GHz, 5,8 GHz |
| Gewicht van het detectieapparaat | ≤15Kg |
| Naam | anti-drone radar |
|---|---|
| Sollicitatie | Veiligheid Bescherming |
| Functie | Duurzaam |
| Type | Signaaldetector |
| Bedrijfsfrequentieband | X-band |
| Naam | Drone detector radar |
|---|---|
| Type | Signaaldetector |
| Bedrijfsfrequentieband | X-band |
| drone | 3KM-5km |
| Azimuth-dekking | 360° |
| Naam | Counter-drone-radars |
|---|---|
| Type | Signaaldetector |
| Bedrijfsfrequentieband | Ku-band |
| drone | 1,5 KM-3,5 km |
| Azimuth-dekking | 360° |
| Detectiehoogte | 0 ~ 1200m |
|---|---|
| FPV-detectieafstand | ≥1,5 km (ondersteunt real-time analoge videoweergave) |
| Detectietijd | ≤ 5 seconden |
| Detectievermogenverbruik | ≤100W |
| Jamming Response Time | ≤ 3 seconden |
| Detectie | Radar |
|---|---|
| Productiecapaciteit | 10000 stuks/jaar |
| Bereik | 1 km/3 km/4-6 km |
| neutralisatie | RF-jammer |
| Specificatie | 100 kg rond |
| Handelsmerk | WaveSonics |
|---|---|
| Productiecapaciteit | 10000 stuks/jaar |
| Specificatie | gevangenis stoorzender |
| Detectiebereik | 1-3 km |
| Oorsprong | China |
| Oorsprong | China |
|---|---|
| Specificatie | gevangenis stoorzender |
| Detectiebereik | 1-3 km |
| Transportpakket | Verpakking van aluminiumlegering |
| sollicitatie | Conferentiecentrum |
| Gewicht van de hoofdeenheid | 45 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 513*462*233mm |
| Omni-antennes | 8 eenheden |
| Vochtigheidsbereik | 30%-95% |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C aan +65°C |
| Succespercentage bij opsporing | ≥95% |
|---|---|
| Detectiebereik | 500-3000m |
| Detectiefrequentieband | 900 MHz, 1,4 GHz, 2,4 GHz, 5,2 GHz, 5,8 GHz |
| Gelijktijdige doelen | ≥10 sorties |
| Reactietijd | ≤6s |