| Sollicitatie | anti-drone |
|---|---|
| Functie | Duurzaam |
| Functie | Drone-detectie en FPV-schermopname |
| Frequentiebereik | 70-6200 MHz |
| Detectieradius | ≥ 1,5 km |
| Naam | radar voor het detecteren van drones |
|---|---|
| Sollicitatie | Veiligheid Bescherming |
| Functie | Duurzaam |
| Type | Signaaldetector |
| Bedrijfsfrequentieband | X-band |
| Naam | radar voor het detecteren van drones |
|---|---|
| Werkende band | X-band |
| Type | Signaaldetector |
| drone | 8KM-15km |
| Azimuth-dekking | 360° |
| Naam | radar voor het detecteren van drones |
|---|---|
| Sollicitatie | Veiligheid Bescherming |
| Functie | Duurzaam |
| Type | Signaaldetector |
| Bedrijfsfrequentieband | X-band |
| Naam | radar voor het detecteren van drones |
|---|---|
| Sollicitatie | Veiligheid Bescherming |
| Functie | Duurzaam |
| Type | Signaaldetector |
| Bedrijfsfrequentieband | Ku-band |
| Naam | Drone detecteert radar |
|---|---|
| Sollicitatie | Veiligheid Bescherming |
| Functie | Duurzaam |
| Type | Signaaldetector |
| Bedrijfsfrequentieband | X-band |
| Sollicitatie | Veiligheid Bescherming |
|---|---|
| Functie | Duurzaam |
| Type | Signaaldetector |
| Bereik | 1-10km (verschilt naargelang het milieu en het drone-model) |
| Werkmodus | RF-sensing, protocolbreuk. |
| Naam | FPV-detector |
|---|---|
| Detecteer drones. | Drones van de DJI-serie, drones voor het passeren en drones voor het verzenden van afbeeldingen |
| Detectiefrequentieband | 860-930 MHz, 1,2 G, 1,4 GHz, 2,4 GHz, 5,2 GHz, 5,8 G |
| Detectie afstand | 15KM |
| Voedingsspanningsbereik | 9-36V |
| Sollicitatie | anti-drone |
|---|---|
| Functie | Duurzaam |
| Dimensie | L*B*H (185mm*80mm*33mm) |
| Bereik | 1 tot 2 km |
| Werktemperatuur | -20~40 C |
| Sollicitatie | anti-drone |
|---|---|
| Functie | Duurzaam |
| Dimensie | L*B*H (185mm*80mm*33mm) |
| Bereik | 1 tot 2 km |
| Werktemperatuur | -20~40 C |