| Sollicitatie | Veiligheid Bescherming |
|---|---|
| Functie | Duurzaam |
| Type | Signaaldetector |
| Frequentiebereik | 800~1500MHz;2400~2485MHz;5100~5950MHz |
| Drone-detectie | Drones met inbegrip van DJI Autel fpv,etc. |
| Sollicitatie | anti-drone |
|---|---|
| Functie | Duurzaam |
| Frequentie | 2,4 GHz 5,8 GHz |
| Productnaam | Alarmsysteem voor drones |
| Doel | DJI, AUTEL, FIMI, YUNEEC, HUBSAN, FPV en racen |
| Sollicitatie | anti-drone |
|---|---|
| Functie | Duurzaam |
| Netto gewicht | Verpakkingsgewicht: 40 kg |
| Productgrootte | 1800*560*430mm |
| Totaal uitgangsvermogen | 700W-1200W |
| Sollicitatie | anti-drone |
|---|---|
| Functie | Duurzaam |
| Naam | Vaste dronedetectie en locatie met automatisch |
| Localiserbare drones | Dji Mavic Air Mini FPV Avata enz. |
| Detectiefrequentieband | 100MHz--6000Hz |
| Naam | Drone detectiesystemen |
|---|---|
| Detectie en identificatie van dronetypes | Drones uit de DJI-serie, FPV's, Xiaomi, Yuneec, Hubsan, Powervision, Tello-drones enz. |
| Detectiefrequentieband | 900 MHz, 1,2 GHz, 1,4 GHz, 2,4 GHz, 5,2 GHz, 5,8 GHz |
| Detectie- en positioneringsafstand | 1 ~ 10KM |
| Detectiehoogte | 0m tot 1000m |
| Sollicitatie | Veiligheid Bescherming |
|---|---|
| Functie | Duurzaam |
| Type | Signaaldetector |
| Functie | Dronedetectie en identificatie |
| Frequentiebereik | 100 MHz - 6000 MHz |
| Sollicitatie | Veiligheid Bescherming |
|---|---|
| Functie | Duurzaam |
| Type | Signaaldetector |
| Functie | Dronedetectie en identificatie |
| Frequentiebereik | 100 MHz - 6000 MHz |
| Naam | Drone-detectie stoorzender-spoofer |
|---|---|
| Detectiefrequentie | 20MHz-6GHz |
| Detectiebereik | >500m-5km |
| Detectiehoek | 360° |
| Afleidingssignaaltype | GPS, GLONASS, GALILEO, BD |
| Naam | Drone Detectie apparaat |
|---|---|
| Detecteerbare dronetypen | Drones van de DJI-serie, drones voor het passeren en drones voor het verzenden van afbeeldingen |
| Detectie afstand | 1-2 km |
| Detectiefrequentieband | 300 MHz - 6200 MHz |
| Voedingsspanningsbereik | 9-36V |
| Sollicitatie | Veiligheid Bescherming |
|---|---|
| Functie | Duurzaam |
| Type | Signaaldetector |
| Functie | Dronedetectie en identificatie |
| Frequentiebereik | 100 MHz - 6000 MHz |