| Vochtigheid | 30%-95% |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur | -20°C aan +55°C |
| Afmetingen | 320×120×430mm (L×B×H) |
| Gewicht | 15KG |
| Voeding | AC220V, DC24V |
| Stroominvoer | AC 110-240V |
|---|---|
| Voeding | 165W |
| Gewicht | 6,5 kg |
| Productgrootte | 440×410×120mm |
| Vochtigheid | ≤85%RH |
| Voeding | AC100-240V |
|---|---|
| Werktijd | 50 minuten |
| Gewicht | 10,8 kg |
| Afmetingen | 200 x 135 x 50 mm (alleen hoofdeenheid, exclusief antennes) |
| Garantie | 1 jaar |
| Werktijd | 50 minuten |
|---|---|
| Gewicht | 10,8 kg |
| Afmetingen | 200 x 135 x 50 mm (alleen hoofdeenheid, exclusief antennes) |
| Garantie | 1 jaar |
| Voeding | AC100-240V |
| Afmetingen (L × W × H) | 320×120×430 mm |
|---|---|
| Vochtigheidsbereik | 30%-95% |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C aan +55°C |
| Aantal Antennes | 6 |
| Jamming Range | 20-120 meter (afhankelijk van de signaaldichtheid van het mobiele netwerk) |
| Voeding | AC220V of 110V |
|---|---|
| Gewicht | 65KG |
| Afmetingen | 720*490*240mm |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C aan +55°C |
| Vochtigheid | 5%-95% |
| Totaal uitgangsvermogen | 90Watt |
|---|---|
| Gewicht | 15KG |
| Afmetingen | 320×120×430mm (lengte × breedte × hoogte) |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C aan +55°C |
| Jamming Range | 50-200 m (afhankelijk van de signaaldichtheid van het mobiele netwerk) |
| Voeding | AC110-240V, DC28V |
|---|---|
| Uitgangsvermogen | 1135w |
| Jamming straal | 50-800M (afhankelijk van de signaalsterkte van de omgeving) |
| Gewicht | 75 kg |
| Vochtigheid | 5%-95% |
| Voeding | AC220V, DC24V |
|---|---|
| Totaal uitgangsvermogen | 90Watt |
| Stroomverbruik | 300watt |
| Het Aantal van de stoorzendermodule | 6 |
| Aantal Antennes | 6 |