| Naam | Konvooi bomstoorzender |
|---|---|
| Voeding | AC110-240V |
| Uitgangsvermogen | 915W |
| Gewicht | 75 kg |
| Vochtigheid | 5%-95% |
| Gewicht | 65KG |
|---|---|
| Afmetingen | 720×490×240mm |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C aan +55°C |
| Jamming Range | 100-600 m (afhankelijk van lokale signaaldichtheid) |
| Totaal uitgangsvermogen | 300watt |
| Vochtigheid | 30%-95% |
|---|---|
| Afmetingen | 580×280×410mm |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C aan +55°C |
| Gewicht | 35KG |
| Totaal uitgangsvermogen | 300 Watt |
| Netwerkverenigbaarheid | 2G/3G/4G/DCS |
|---|---|
| Dekkingsgebied | 800~1500 m² |
| Verdienen | 75db |
| Maat | 170*126*21mm |
| Intermodulatie | ≤ 40 dBc |
| Dekking | 500-1000 m² |
|---|---|
| Verdienen | 75db |
| Uitgangsvermogen | 23DBM |
| Voeding | AC 90-264V, DC 9V/5A |
| Maat | 124*170*65mm |
| Netwerkverenigbaarheid | 2G, 3G, 4G, GSM |
|---|---|
| Dekkingsgebied | 3000-5000 m² |
| transmissiesnelheid | 9kHz~1GHz |
| Antennes | 2x2.0dbi externe antennes |
| Verdienen | 75,0 dB |
| Vochtigheid | 30%-95% |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur | -20°C aan +55°C |
| Antennetype | Omnidirectionele antennes met hoge versterking |
| Afmetingen | 580 × 280 × 410 mm |
| Gewicht | 35 kg |
| Totaal uitgangsvermogen | 300 Watt |
|---|---|
| Gewicht | 25 kg |
| Afmetingen | 510 × 430 × 350 mm |
| Vochtigheidsbereik | 30%-95% |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C aan +55°C |
| Voeding | AC110-240V |
|---|---|
| Uitgangsvermogen | 1000W |
| Gewicht | 65KG |
| Vochtigheid | 5%-95% |
| Werktemperatuur | -20°C aan +55°C |
| Voeding | AC220V of 110V |
|---|---|
| Totaal uitgangsvermogen | 300watt |
| Stroomverbruik | 1000watt |
| Vochtigheid | 5%-95% |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C aan +55°C |