| Gewicht | 4,5 kg |
|---|---|
| Maat | 268 mm × 58 mm × 189 mm |
| Omgevingsomstandigheden | IP40 |
| Bedrijfstemperatuur | -10°c~55°c |
| Vochtigheid | < 90=""> |
| Impedantie | 50 ohm |
|---|---|
| Vochtigheid | < 90=""> |
| Bedrijfstemperatuur | -10 °C ~ 55 °C |
| Afmetingen | 268 mm × 58 mm × 189 mm |
| Gewicht | 4,5 kg |
| Tijdvertraging | ≤ 1,5 μs |
|---|---|
| Voeding | AC100-240V, DC9V/5A |
| Vochtigheid | < 90=""> |
| Maat | 118 mm × 91 mm × 18 mm |
| Gewicht | 1 kg |
| Verdienen | 70dB,65±2dB,60-75dB,UL Gp≥65 DL Gp≥70,65dB |
|---|---|
| Uitgangsvermogen | 23dbm, 2w/5w/10w/20w/40w/60w, 17±2dBm, 17dBm; 20dBm; 23dBm; 27dBm, 15~25dBm |
| Kleur | Zwart |
| Frequentie | 900/1800/2100MHz,2,412-2,484GHz,900MHz / 2100MHz / 1800MHz,GSM900MHz-repeater,890-915MHz/935-960MHz |
| Maat | 150*138*32mm,130x100x20mm,165*115*35,240x182x22mm,25*19*2.2cm |
| Type | 4G Signal Booster |
|---|---|
| Dekkingsgebied | 3000-5000 vierkante meter |
| Afmetingen | 460 × 350 × 163 mm |
| Gewicht | 15KG |
| Verdienen | 80db |
| Type | Tri-band booster |
|---|---|
| Netwerkverenigbaarheid | 5G, 4G, 3G, 2G, GSM |
| Dekkingsgebied | 1500-2500 vierkante meter |
| transmissiesnelheid | ≤ -36dBm/30KHz |
| Antennes | 2 x 2,0 dBi externe antennes |
| Verdienen | 75,0 dB |
|---|---|
| Antennes | 2x2.0dbi externe antennes |
| transmissiesnelheid | ≤ -36dBm |
| Dekking | 500-3000 m² |
| Netwerk | 2G, 3G, 4G. |
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 118 mm × 91 mm × 18 mm |
| Bedrijfstemperatuur | -10 ° C tot 55 ° C |
| Vochtigheid | < 90=""> |
| Mtbf | > 50.000 uur |
| Impedantie | 50Ω |
|---|---|
| Vochtigheid | < 90=""> |
| Bedrijfstemperatuur | -10°C ~ +55°C |
| Maat | 170×127×65mm |
| Bruto gewicht | 3,5 kg |
| ALC | ≥ 20dB |
|---|---|
| Ruisfiguur | ≤ 6dB |
| Intermodulatie producten | ≤ -40dBc |
| Tijdvertraging | ≤ 1,5 μs |
| Impedantie | 50Ω |