| Minimaal detectiebereik | ≤100m |
|---|---|
| Detectiebereik | > 3km (boten) |
| Werkfrequentie | C-band (5,5-5,8GHz) |
| Bescherming van de hoogte | 18° |
| Snelheidsnauwkeurigheid | ≤ 0,2 m/s |
| Werkfrequentie | C-band (5,5-5,8GHz) |
|---|---|
| Minimaal detectiebereik | ≤100m |
| Doeldetectiesnelheid | 0,2 m/s - 25 m/s |
| Piekopbrengst | 120W/paneel |
| Voeding | AC220V/120W |
| Werkfrequentie | S-band (2,9 GHz; 5 werkfrequentiepunten) |
|---|---|
| Detectiebereik | 5 km (DJI Phantom 3/4 RCS≈0,01m²) |
| Gegevenssnelheid | Zoeken: ≤2s |
| Stroomverbruik | ≤250W |
| Voeding | AC220V-AC240V |
| Detectiebereik | 5 km (DJI Phantom 3/4 RCS≈0,01m²) |
|---|---|
| Minimaal detectiebereik | ≤100m |
| Stroomverbruik | ≤250W |
| Voeding | AC220V-AC240V |
| Netto gewicht | ≤60kg (met PTZ) |
| Min. detectieafstand | ≤ 150 m |
|---|---|
| Maximaal detectiedoelnummer | 200 |
| Voeding | AC200-AC240 |
| Werktemperatuur | -40°C tot +55°C |
| Maat | 820 x 925 x 360 mm |
| Doeldetectiesnelheid | 0,2 m/s - 30 m/s |
|---|---|
| Minimaal detectiebereik | ≤100m |
| Bescherming van de hoogte | 9 ° |
| Voeding | AC220V/40W (enkel paneel) |
| Dimensie | 432 mm x 324 mm x 79 mm |
| Minimaal detectiebereik | ≤100m |
|---|---|
| Detectiebereik | 2,5 km (voetgangers) 5 km (voertuigen) |
| Werkfrequentie | C-band (5,5-5,8GHz) |
| Doeldetectiesnelheid | 0,2 m/s - 30 m/s |
| Voeding | AC220V/40W (enkel paneel) |
| Minimaal detectiebereik | ≤100m |
|---|---|
| Detectiebereik | 1,5 km (voetgangers) 3 km (voertuigen) |
| Afstandsnauwkeurigheid | ≤10m |
| Doeldetectiesnelheid | 0,2 m/s - 30 m/s |
| Netto gewicht | ≤3,8 kg |
| Afstandsnauwkeurigheid | ≤10m |
|---|---|
| Bescherming van de hoogte | 18° |
| Werkfrequentie | C-band (5,5-5,8GHz) |
| Detectiebereik | 1,5 km (voetgangers) 3 km (voertuigen) |
| Azimuth-dekking | Enkel paneel: 90° (dubbel paneel: 180°, 3 panelen: 270°, 4 panelen: 360°) |
| Detectiebereik | 1,5 km (voetgangers) 3 km (voertuigen) |
|---|---|
| Minimaal detectiebereik | ≤100m |
| Werkfrequentie | C-band (5,5-5,8GHz) |
| Bescherming van de hoogte | 18° |
| Doeldetectiesnelheid | 0,2 m/s - 30 m/s |