| Detectiebereik | 5 km (DJI Phantom 3/4 RCS≈0,01m²) |
|---|---|
| Minimaal detectiebereik | ≤100m |
| Stroomverbruik | ≤250W |
| Voeding | AC220V-AC240V |
| Netto gewicht | ≤60kg (met PTZ) |
| Stroomverbruik | ≤ 200W |
|---|---|
| Dimensie | 782 mm × 549 mm × 198 mm (antenne) |
| Gewicht | ≤ 60 kg (inclusief PTZ) |
| Gegevensinterface | Gegevensinterface |
| Detectiesnelheid | 0,5 m/s ~ 45 m/s |
| Werkmodus | Pulsdoppler |
|---|---|
| Werkfrequentie | S-band (5 werkfrequentiepunten) |
| Maximaal detectiebereik | 4-6 km (Drones RCS≈0,01 vierkante meter) |
| Detectiesnelheid | 0,5 m/s ~ 45 m/s |
| Voeding | AC 220V |
| Maximaal detectiedoelnummer | 200 |
|---|---|
| Voeding | AC200-AC240 |
| Detectiesnelheid | 1m/s-75m/s |
| Dekking | Azimut 360° / Verticaal 40° |
| Min. detectieafstand | ≤150m |
| Minimaal detectiebereik | ≤ 100m |
|---|---|
| Maximaal detectiebereik | 4-6 km |
| Detectiesnelheid | 0,5 m/s - 45 m/s |
| Voeding | AC 220V |
| Afmetingen | 782 mm × 549 mm × 198 mm (antenne) |
| Voeding | AC220V/DC12V (externe batterij)/35W |
|---|---|
| Netto gewicht | ≤3,8 kg |
| Doeldetectiesnelheid | 0,2 m/s - 30 m/s |
| Dimensie | 324 mm x 295 mm x 92 mm |
| Werktemperatuur | -40°C tot +60°C |
| Minimaal detectiebereik | ≤100m |
|---|---|
| Afstandsnauwkeurigheid | ≤10m |
| Werkfrequentie | C-band (5,5-5,8GHz) |
| Detectiebereik | 1,5 km (voetgangers) 3 km (voertuigen) |
| Azimuth-dekking | Enkel paneel: 90° (dubbel paneel: 180°, 3 panelen: 270°, 4 panelen: 360°) |
| Bescherming van de hoogte | 18° |
|---|---|
| Minimaal detectiebereik | ≤100m |
| Detectiebereik | 1,5 km (voetgangers) 3 km (voertuigen) |
| Werkfrequentie | C-band (5,5-5,8GHz) |
| Doeldetectiesnelheid | 0,2 m/s - 30 m/s |
| Werkfrequentie | C-band (5,5-5,8GHz) |
|---|---|
| Minimaal detectiebereik | ≤100m |
| Doeldetectiesnelheid | 0,2 m/s - 30 m/s |
| Voeding | AC220V/DC12V (externe batterij)/35W |
| Werktemperatuur | -40°C tot +60°C |
| Werkfrequentie | C-band (5,5-5,8GHz) |
|---|---|
| Afstandsnauwkeurigheid | ≤10m |
| Netto gewicht | ≤3,8 kg |
| Detectiebereik | 1,5 km (voetgangers) 3 km (voertuigen) |
| Minimaal detectiebereik | ≤100m |