| Bescherming van de hoogte | 18° |
|---|---|
| Detectiebereik | > 3km (boten) |
| Doeldetectiesnelheid | 0,2 m/s - 30 m/s |
| Gegevenssnelheid | ≤1.5S |
| Werktemperatuur | -40°C ~ +60°C |
| Werksysteem | Pulsdoppler |
|---|---|
| Werkfrequentie | X-band |
| Detectiebereik | ≥ 3,5 km (DJI Phantom RCS≈0,01m²) |
| Afstandsnauwkeurigheid | ≤ 10 m |
| Voeding | AC220V-AC240V |
| Werkfrequentie | S-band (5 werkfrequentiepunten) |
|---|---|
| Maximaal detectiebereik | 5-10 km (Drones RCS≈0,01 vierkante meter) |
| Detectiesnelheid | 0,5 m/s ~ 45 m/s |
| Stroomverbruik | ≤ 200W |
| Dimensie | 782 mm × 549 mm × 198 mm (antenne) |
| Dekking | Azimut 360° / Verticaal 40° |
|---|---|
| Frequentie | 1,2-1,8 GHz |
| Werksysteem | 30.500 |
| Detectiesnelheid | 1m/s-75m/s |
| Gegevenssnelheid | ≥0,5Hz (antennerotatie ≥30rpm) |
| Netto gewicht | ≤50kg |
|---|---|
| Voeding | AC220V/160W |
| Afmetingen | 580 mm × 580 mm × 820 mm |
| Werktemperatuur | -40°C tot +60°C |
| Doeldetectiesnelheid | 0,2 m/s - 30 m/s |
| Werkmodus | Pulsdoppler |
|---|---|
| Werkfrequentie | S-band (5 werkfrequentiepunten) |
| Detectiesnelheid | 0,5 m/s ~ 45 m/s |
| Stroomverbruik | ≤ 200W |
| Dimensie | 682 mm × 474 mm × 232 mm |
| Werkmodus | Pulsdoppler |
|---|---|
| Werkfrequentie | S-band (5 werkfrequentiepunten) |
| Gegevenssnelheid | Zoeken: ≤ 2s |
| Voeding | AC 220V |
| Dimensie | 682 mm × 474 mm × 232 mm |
| Werkfrequentie | C-band (5,5-5,8GHz) |
|---|---|
| Minimaal detectiebereik | ≤100m |
| Doeldetectiesnelheid | 0,2 m/s - 30 m/s |
| Voeding | AC220V/DC12V (externe batterij)/35W |
| Dimensie | 324 mm x 295 mm x 92 mm |
| Frequentie | 1,2-1,8 GHz |
|---|---|
| Dekking | Azimut: 360° / Verticaal: 40° |
| Detectiesnelheid | 1 m/s - 75 m/s |
| Minimale detectieafstand | ≤ 150 m |
| Voeding | Wisselstroom 200-240V |
| Gewicht | ≤18kg |
|---|---|
| Dimensie | 490 mm x 340 mm x 240 mm |
| Doeldetectiesnelheid | 0,5 m/s - 30 m/s |
| Bescherming van de hoogte | 18° |
| Werkfrequentie | C-band (5,5-5,8GHz) |