| Netto gewicht | ≤3,8 kg |
|---|---|
| Voeding | AC220V/DC12V (externe batterij)/35W |
| Dimensie | 324 mm x 295 mm x 92 mm |
| Werktemperatuur | -40°C tot +60°C |
| Bescherming van de hoogte | 18° |
| Voeding | AC220V/DC12V (externe batterij)/35W |
|---|---|
| Dimensie | 324 mm x 295 mm x 92 mm |
| Werktemperatuur | -40°C ~ +60°C |
| Afstandsnauwkeurigheid | ≤10m |
| Werkfrequentie | C-band (5,5-5,8GHz) |
| Doeldetectiesnelheid | 0,2 m/s - 30 m/s |
|---|---|
| Gegevenssnelheid | ≤1.5S |
| Interface | Ethernet (UDP-protocol) |
| Werktemperatuur | -40°C ~ +60°C |
| Dimensie | 324 mm x 295 mm x 92 mm |
| Minimaal detectiebereik | ≤100m |
|---|---|
| Werkfrequentie | C-band (5,5-5,8GHz) |
| Doeldetectiesnelheid | 0,2 m/s - 30 m/s |
| Doeldetectiesnelheid | 0,2 m/s - 30 m/s |
| Voeding | AC220V/DC12V (externe batterij)/35W |
| Werkfrequentie | C-band (5,5-5,8GHz) |
|---|---|
| Minimaal detectiebereik | ≤100m |
| Azimuth-dekking | Enkel paneel: 90° |
| Doeldetectiesnelheid | 0,5 m/s - 30 m/s |
| Dimensie | 490 mm x 340 mm x 240 mm |
| Werktemperatuur | -40°C tot +60°C |
|---|---|
| Afmetingen | 324 mm x 298 mm x 86 mm |
| Voeding/consumptie | AC220V/DC12V (externe batterij)/65W |
| Doeldetectiesnelheid | 0,2 m/s - 30 m/s |
| Minimaal detectiebereik | ≤ 100m |
| Detectiebereik | 5 km (DJI Phantom 3/4 RCS≈0,01m²) |
|---|---|
| Minimaal detectiebereik | ≤100m |
| Stroomverbruik | ≤250W |
| Voeding | AC220V-AC240V |
| Werktemperatuur en opslagtemperatuur | -40°C ~ +55°C / -40°C ~ +65°C |
| Werkfrequentie | S-band (2,9 GHz; 5 werkfrequentiepunten) |
|---|---|
| Detectiebereik | 5 km (DJI Phantom 3/4 RCS≈0,01m²) |
| Gegevenssnelheid | Zoeken: ≤2s |
| Stroomverbruik | ≤250W |
| Voeding | AC220V-AC240V |
| Minimaal detectiebereik | ≤100m |
|---|---|
| Afstandsnauwkeurigheid | ≤10m |
| Stroomverbruik | ≤250W |
| Netto gewicht | ≤60kg (met PTZ) |
| Voeding | AC220V-AC240V |
| Minimaal detectiebereik | ≤100m |
|---|---|
| Werkfrequentie | S-band (2,9 GHz; 5 werkfrequentiepunten) |
| Detectiebereik | 5 km (DJI Phantom 3/4 RCS≈0,01m²) |
| Stroomverbruik | ≤250W |
| Netto gewicht | ≤60kg (met PTZ) |