| Snelheidsnauwkeurigheid | ±0,07 m/s |
|---|---|
| Snelheidsresolutie | 0,07 m/s |
| Installatie Hoogte | 2m~4m |
| Afmetingen (H × W × D) | 190 mm × 190 mm × 40 mm |
| Gewicht | 980G |
| Huidig bereik | ≤800mA bij 12V gelijkstroom |
|---|---|
| Temperatuurbereik | -40°C tot +70°C |
| Bereikresolutie | 2,5 m |
| Snelheidsnauwkeurigheid | ±0,07 m/s |
| Bereikmeting | 5m~500m (voetgangers) 5m~1000m (vaartuigen) |
| Werkfrequentie | C-band (5,5-5,8GHz) |
|---|---|
| Minimaal detectiebereik | ≤100m |
| Doeldetectiesnelheid | 0,2 m/s - 25 m/s |
| Netto gewicht | ≤10kg |
| Voeding | AC220V/40W |
| Frequentieband | X-band |
|---|---|
| Detectiesnelheid | 0,5 m/s - 83 m/s |
| Voeding | ≤250W (stroomverbruik) AC220V (ingang) |
| Werktemperatuur | -40 ° C tot 60 ° C |
| Gewicht | ≤26kg |
| Naam | Phased Array-radars |
|---|---|
| Sollicitatie | Veiligheid Bescherming |
| Functie | Duurzaam |
| Type | Signaaldetector |
| Detecteer bereik voor Drone | 5 km |
| Naam | Anti-dronesystemen |
|---|---|
| Detectiebereik | 1-3 km |
| Antennetype Opties | Directionele of omni-directionele antennes |
| Specificatie | gevangenis stoorzender |
| Oorsprong | China |
| Minimaal detectiebereik | ≤100m |
|---|---|
| Werkfrequentie | C-band (5 werkende frequentiepunten) |
| Maximaal detectiebereik | 5,0 km (5m ~ 10m vissersboot) |
| Azimuth-dekking | ≥ 90° (enkel paneel) / 180° (dubbele panelen) |
| Doeldetectiesnelheid | 0,5 m/s - 30 m/s |
| Werkfrequentie | C-band (5,5-5,8GHz) |
|---|---|
| Detectiebereik | 1,2 km (DJI Phantom 3/4, Mavic, RCS≈0,01 vierkante meter) |
| Azimuth-dekking | 4 panelen: 360°+ (hoogtedetectieradar 3D) |
| Doeldetectiesnelheid | 0,2 m/s - 25 m/s |
| Netto gewicht | ≤ 70 kg |
| Minimaal detectiebereik | ≤100m |
|---|---|
| Azimuth-dekking | 4 panelen: 360° |
| Werkfrequentie | C-band (5,5-5,8GHz) |
| Detectiebereik | 2,5 km (voetgangers) 5 km (voertuigen) |
| Doeldetectiesnelheid | 0,2 m/s - 30 m/s |
| Sollicitatie | Veiligheid Bescherming |
|---|---|
| Functie | Duurzaam |
| Type | Signaaldetector |
| drone | 10 km |
| Azimuth-dekking | 360° |