| Specificatie | gevangenis stoorzender |
|---|---|
| Oorsprong | China |
| Detectiebereik | 1-3 km |
| Antennetype Opties | Directionele of omni-directionele antennes |
| Transportpakket | Verpakking van aluminiumlegering |
| Sollicitatie | Conferentiecentrum |
|---|---|
| Bereik | 1 km/3 km/4-6 km |
| neutralisatie | RF-jammer |
| Specificatie | 100 kg rond |
| Oorsprong | China |
| Oorsprong | China |
|---|---|
| Specificatie | 200 kg |
| OEM | Beschikbaar |
| sollicitatie | Conferentiecentrum |
| Effectief bereik | 1 km/3 km/4-6 km |
| Detectiebereik | 1-3 km |
|---|---|
| Oorsprong | China |
| Specificatie | gevangenis stoorzender |
| Productiecapaciteit | 100 Stuk/jaar |
| Transportpakket | Verpakking van aluminiumlegering |
| Functie | Detector, tracking, stoorzender |
|---|---|
| Detectie | radar |
| Specificatie | 100 kg rond |
| Oorsprong | China |
| Bereik | 1 km/3 km/4-6 km |
| Detectie | Radar |
|---|---|
| Specificatie | 100 kg rond |
| Oorsprong | China |
| Bereik | 1 km/3 km/4-6 km |
| Handelsmerk | Aangepast |
| Transportpakket | Verpakking van aluminiumlegering |
|---|---|
| Detectiebereik | 1-3 km |
| Specificatie | gevangenis stoorzender |
| Oorsprong | China |
| Het openlucht gebruiken | Anti-Uav-systeem / tegenhommel / drone-stoorzender |
| Detectiebereik | 5km (straal) |
|---|---|
| Voeding | 220V AC, compatibel met vaste stroom- of UPS-systemen |
| Spanningsbereik | AC 100V-240V |
| Stroomverbruik | 15W |
| Afmetingen | L 410 * B 330 * H 190 mm |
| DF-nauwkeurigheid | 10° (volgende) ≤3° (zwevend) |
|---|---|
| Realtime detectiecapaciteit | ≥ 30 drones |
| Gewicht | 15KG |
| Stroomverbruik | 15W |
| Frequentiebandondersteuning | 30 MHz - 6 GHz |
| Naam | luchttoezichtradar |
|---|---|
| Werktemperatuur | -40°C - 55°C |
| Stroominvoer | ≤ 400W (stroomverbruik) AC200V - 240V (ingang) |
| Detectiesnelheid | 0,5 m/s - 75 m/s |
| Effectieve detectiekracht | 100 m - 5,0 km |