| Tespit | Radar |
|---|---|
| Menzil | 1km/3km/4-6km |
| Şartname | 100 kg civarı |
| Menşei | Çin |
| Nötralizasyon | RF bozucu |
| Algılama Aralığı | 1km/3km/4-6km |
|---|---|
| Şartname | Entegre Çözüm |
| Menşei | Çin |
| Başvuru | Güvenlik koruması |
| Ticari marka | OEM Mevcut |
| Şartname | 200kg |
|---|---|
| Başvuru | Konferans merkezi |
| Taşıma Paketi | Alüminyum Alaşımlı Paket |
| Üretim kapasitesi | 10000 Adet/Yıl |
| Jammer Anteni | Yönlü + Çok Yönlü |
| Üretim kapasitesi | 10000 Adet/Yıl |
|---|---|
| Algılama Aralığı | 1-3km. |
| Anten Tipi Seçenekleri | Yönlü veya her yönlü anten seçeneği |
| Şartname | hapishane jammer |
| Taşıma Paketi | Alüminyum Alaşımlı Paket |
| Algılama Aralığı | 1km/3km/4-6km |
|---|---|
| Ana Öne Çıkanlar | Jammer |
| Başvuru | Güvenlik ekipmanı |
| İşlev | Drone Karıştırıcı |
| Ticari marka | OEM Mevcut |
| Menşei | Çin |
|---|---|
| Şartname | 200kgs |
| Oem | Mevcut |
| Başvuru | Konferans merkezi |
| Etkili Menzil | 1km/3km/4-6km |
| Giriş/çıkış | 1-3km. |
|---|---|
| Ticari marka | WaveSonics |
| Üretim kapasitesi | 100 Adet/Yıl |
| Menşei | Çin |
| Şartname | Azimut 360 derece; tam hava sahası |
| Sıklık | 1,2-1,8 GHz |
|---|---|
| Kapsam | Azimut: 360° / Dikey: 40° |
| Algılama Hızı | 1 m/sn - 75 m/sn |
| Minimum algılama mesafesi | ≤ 150 m |
| Güç Kaynağı | AC 200-240V |
| Başvuru | Güvenlik koruması |
|---|---|
| Taşıma Paketi | Alüminyum Alaşımlı Paket |
| Ticari marka | OEM Mevcut |
| Üretim kapasitesi | 10000 Adet/Yıl |
| Menşei | Çin |
| Giriş/çıkış | 1-3km. |
|---|---|
| Üretim kapasitesi | 100 parça/yıl |
| Taşıma Paketi | Alüminyum Alaşımlı Paket |
| Menşei | Çin |
| Şartname | hapishane jammer |