| Oplaadmethode | 29.4V oplaadadapter |
|---|---|
| Totaal uitgangsvermogen | 135W |
| Jamming-afstand | 2,5-3 km (Mavic 2) |
| Werktijd van de batterij | 40 minuten |
| Gewicht | 4,35 kg |
| Bedrijfstemperatuur | -20 °C tot +55 °C |
|---|---|
| Gewicht | 4,3 kg (apparaat), 7 kg (verpakt) |
| Afmetingen | 660*290*50mm |
| Batterijduur | 40-50 minuten |
| Totaal uitgangsvermogen | 100W |
| Naam | UAV-droneoorzenders |
|---|---|
| Productgrootte | 450 × 105 × 60 mm |
| Productgewicht | Ongeveer 1,5 kg |
| Uitgangsvermogen | Totaal 20W, 5-10W per band |
| Typ van het jamsignaal | Drones RC 2.4G/5.8GHz/GPS GLONASS L1-signalen |
| Ingebouwde batterij | 24V10A (zorgt voor 2 uur continu gebruik) |
|---|---|
| Jamming straal | >1500 meter (tot 2000 meter voor standaard UAV's) |
| Afmetingen (L × W × H) | 785×268×91mm (exclusief antennes) |
| Gewicht | 6KG |
| Sollicitatie | Airport, Lab Testing/Signal Jammer, Signal Jammer, Conference, Control Drone door GPS/Galileo/Glonas |
| Maat | 820×300×80mm |
|---|---|
| Gewicht | 6.45kg |
| Effectief bereik | 2000-2500 meter (afhankelijk van de echte omgeving) |
| Sollicitatie | Airport, Lab Testing/Signal Jammer, Signal Jammer, Conference, Control Drone door GPS/Galileo/Glonas |
| Garantie | 1 jaar |
| Netto gewicht | 16kg |
|---|---|
| Totaal vermogen | 75W |
| Werktemperatuur | -30 ° C tot 60 ° C |
| Pakketgrootte | 550 x 450 x 300 mm |
| Beveiligingsstraal | 20-500 meter bij -75dBm |
| Totaal vermogen | 550W |
|---|---|
| Voeding | AC220V |
| Interferentiewaaier | 10002000m |
| Gewicht | 38kg |
| Antennes | 8 omnidirectionele antennes |
| Voedingsmodus | Binnenbatterij: 24V, 5AH |
|---|---|
| Werktemperatuur | -20 °C tot +55 °C |
| Gewicht | 5,2 kg (verpakkingsgewicht: 8 kg) |
| Maat | 340*270*150 mm |
| Innerlijke antenne | 6-8dBi winst |
| Bedrijfstemperatuurbereik | -20°C aan +65°C |
|---|---|
| Weerstand | IP52 |
| RELATIEVE VOCHTIGHEID | 5% -95% niet-condenserend |
| Sollicitatie | Airport, Lab Testing/Signal Jammer, Signal Jammer, Conference, Control Drone door GPS/Galileo/Glonas |
| Bedieningsafstand | 1000 meter,>500m |
| Werktemperatuur | -22°C tot +70°C |
|---|---|
| Gewicht | 22 kg |
| Maat | 50*300*100mm (beugelbreedte: 10cm) |
| Oplaadtijd | 3-4 uur (ingebouwde lithiumbatterij) |
| Gebruikstijd | 45-70 minuten |