| Naam | Draagbare Mobiele signaalstoorzender |
|---|---|
| Totaal vermogen | 10W |
| Afmetingen | 178*77*36.5mm (exclusief antenne) |
| Netto gewicht | 0,8 kg |
| Garantie | 1 jaar na levering |
| Gewicht | 3.36kg |
|---|---|
| Maat | 470*360*8,5mm |
| Vochtigheid | 5% - 95% |
| Totaal uitgangsvermogen | 16 watts |
| Voeding | AC100-240V, DC12V |
| Gewicht | 1,5 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 160 x 105 x 50 mm (alleen hoofdeenheid, exclusief antennes) |
| Voeding | AC100-240V of 12V-Autolader |
| Werktijd | 4,0 uur met Ni-Mh-batterij 12000mAh |
| Garantie | 1 jaar |
| Voeding | Adapter 50 tot 60 Hz AC (110-240 V AC/24 V DC) |
|---|---|
| Ingebouwde batterij | 24V/5200mAh |
| Afmetingen | 200x133x66mm (zonder antenne) |
| Totaal vermogen | 37W |
| Garantie | Eén jaar na levering |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Gebruik | Politie wetshandhaving Militaire veiligheid, secuïteit apparatuur |
| Materiaal | Aluminium en Cooper, Kunststof |
| Bedieningsafstand | 1000 meter,>500m |
| Dimensie | 210*110*25 (mm) |
| Sollicitatie | anti-drone |
|---|---|
| Functie | Duurzaam |
| Uitgangsvermogen | 30W |
| Frequentie | 428-438MHz |
| Werkspanning | 8A~10A |
| Naam | draagbare signaalstoorzender |
|---|---|
| Type | stoorzenderapparatuur, draagbaar, behuizing, drone met één sleutel terug naar de grond of startpunt, |
| Maat | 746 mm L x 288 mm H x 79 mm B, aangepast formaat, 19,8 * 10,8 cm, 37,5 * 29 * 10 cm, 320 mm x 180 mm |
| Kleur | Zwart, standaard zwart |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Jamming straal | 3m tot 30m (20m tot 100m voor UAV-drones) |
|---|---|
| Uitgangsvermogen | 1W per band, 10W totaal |
| Voeding | AC 100-240V 50/60Hz tot DC 12V |
| Afmetingen | 145 x 95 x 45 mm (exclusief antennes) |
| Gewicht | 1,5 kg |
| Totaal uitgangsvermogen | 600watt |
|---|---|
| Afmetingen | 592×395×265mm |
| Vochtigheid | 30%-95% |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C aan +55°C |
| Jamming Range | 50-600 m, afhankelijk van de signaaldichtheid van het mobiele netwerk |
| Voedingsmodus | Binnenbatterij 1 uur: 28V, 5A of externe batterij |
|---|---|
| Totaal uitgangsvermogen | 125W |
| Stroomverbruik | 240W |
| richtingspaneelantenne | 8dbi |
| Maat | 660X290X50mm |