| Güç Kaynağı | AC220V, DC 28V |
|---|---|
| Ağırlık | 16kg |
| Boyutlar | 500×500×200mm (U×G×Y) |
| Nem | %30 - %95 |
| Sıkışma aralığı | 20-100KM |
| İsim | drone sahtekarlığı |
|---|---|
| Kontrol Modu | −70 dBm ila +20 dBm çıkış gücüyle yönlü drone caydırıcılığını destekler |
| Güç ayarı | 1 dB'lik adım artışları |
| Etkili Aralık | > 20-30KM (görüş hattı) |
| Sahte Kapsama Açısı | Yatay 0–360°, Dikey −90° ila +90° |
| İsim | Wifi Sinyal Tekrarlayıcı |
|---|---|
| İşletim aralığı | 2,4~2,5 GHz, 5,0~5,875 GHz |
| Giriş gücü | 0~20 dBm |
| Gelir aktarın | 15-18dB |
| Çıkış Gücü | 2W (33dBm) |