| Giriş/çıkış | 1-3km. |
|---|---|
| Ticari marka | WaveSonics |
| Üretim kapasitesi | 100 Adet/Yıl |
| Menşei | Çin |
| Şartname | Azimut 360 derece; tam hava sahası |
| Tespit Frekans Bantları | 70MHz-6GHz Tam Frekans Bant Taraması, Tespit ve Ekran |
|---|---|
| Anahtar algılama frekans bantları | 800MHz, 900MHz, 1.2GHz, 1.4GHz, 2.4GHz, 5.2GHz, 5.8GHz |
| Algılama Mesafesi | ≥10km (çalışma koşullarına bağlı) |
| Algılama Aralığı | Yatay: 360° kapsama Dikey: -90° ila 90° |
| Algılama cihazı ağırlığı | ≤15Kg |
| Taşıma Paketi | Alüminyum Alaşımlı Paket |
|---|---|
| Üretim kapasitesi | 10000 Adet/Yıl |
| Algılama Aralığı | 1-3km. |
| Şartname | hapishane jammer |
| Menşei | Çin |
| Başvuru | Haberleşme Elektronik Ürünleri |
|---|---|
| Taşıma Paketi | Alüminyum Alaşımlı Paket |
| Üretim kapasitesi | 100 parça/yıl |
| Giriş/çıkış | 1km/3km/4-6km |
| Şartname | Entegre Çözüm |
| Etkili Hasar Mesafesi | ≥20 metre |
|---|---|
| Sistem ağırlığı | ≤15 kg |
| girişim aralığı | Azimut -45° ila +45°, Yükseklik 0° ila 90° |
| Harici Rehberlik Desteği | Evet, hedef takibi ve rehberlik için |
| Çalışma frekans bandı | Rahim |
| Güç Gerilimi | AC 100V-240V |
|---|---|
| Çalışma Süresi | 7*24 saat sürekli çalışma |
| Veri Hızı | 3'lü-7'li |
| Ağırlık | 14KG |
| Boyutlar | U 410 x G 330 x 190 mm |
| Kapsam | 360° |
|---|---|
| Algılama Aralığı | 5km (yarıçap) |
| Veri Hızı | 3-7 saniye |
| Eşzamanlı tespit | ≥ 30 dron |
| Gerilim Aralığı | AC 100V-240V |
| Başvuru | anti-drone |
|---|---|
| Özellik | Dayanıklı, drone dedektörü |
| Algılama Yarıçapı | 0~10km+ (Farklı ortamlar ve |
| Ürün Adı | FPV Drone Detektörü |
| Frekans özelleştirme | 30MHz~6GHz |
| Başvuru | Güvenlik Koruması |
|---|---|
| Özellik | Dayanıklı |
| Tip | Sinyal dedektörü |
| Menzil | 1-10km (Ortam ve İHA Modeline Göre Değişmektedir) |
| Çalışma Modu | RF algılama, Protokol kırma |
| Başvuru | anti-drone |
|---|---|
| Özellik | Dayanıklı, drone dedektörü |
| Algılama Yarıçapı | 0~5km+ (Farklı ortamlar nedeniyle farklılar mevcuttur ve |
| Ürün Adı | FPV Drone Detektörü |
| Frekans özelleştirme | 30MHz~6GHz |