| Başvuru | anti-drone |
|---|---|
| Özellik | Dayanıklı, drone dedektörü |
| Algılama Yarıçapı | 0~5km+ (Farklı ortamlar nedeniyle farklılar mevcuttur ve |
| Ürün Adı | FPV Drone Detektörü |
| Frekans özelleştirme | 30MHz~6GHz |
| İsim | Uçak sinyali bozucu |
|---|---|
| Algılama Aralığı | 1-3km. |
| İşlev | Algılama+Takip+Karışma |
| Menşei | Çin |
| Şartname | Azimut 360 derece; tam hava sahası |
| Tip | RF Modülü |
|---|---|
| Başvuru | UAV karşıtı modül |
| Çalışma bant genişliği | 700-2000MHZ |
| BAĞIL NEM | %5~%95, Yoğuşma Yok |
| Bant içi dalgalanma | ≤3.0db |
| Tip | RF Modülü |
|---|---|
| Başvuru | UAV karşıtı modül |
| Çalışma bant genişliği | 2000MHz |
| BAĞIL NEM | %5~%95, Yoğuşma Yok |
| Bant içi dalgalanma | ≤3.0db |
| Başvuru | anti-drone |
|---|---|
| Özellik | Dayanıklı, drone dedektörü |
| Algılama Yarıçapı | 0~5km+ (Farklı ortamlar nedeniyle farklılar mevcuttur ve |
| Ürün Adı | FPV Drone Detektörü |
| Frekans özelleştirme | 30MHz~6GHz |
| Başvuru | Güvenlik Koruması |
|---|---|
| Özellik | Dayanıklı |
| Tip | Sinyal dedektörü |
| Menzil | 1-10km (Ortam ve İHA Modeline Göre Değişmektedir) |
| Çalışma Modu | RF algılama, Protokol kırma |
| Başvuru | Güvenlik Koruması |
|---|---|
| Özellik | Dayanıklı |
| Tip | Sinyal dedektörü |
| Menzil | 1-10km (Ortam ve İHA Modeline Göre Değişmektedir) |
| Çalışma Modu | RF algılama, Protokol kırma |
| Başvuru | anti-drone |
|---|---|
| Özellik | Dayanıklı, drone dedektörü |
| Algılama Yarıçapı | 0~5km+ (Farklı ortamlar nedeniyle farklılar mevcuttur ve |
| Ürün Adı | FPV Drone Detektörü |
| Frekans özelleştirme | 30MHz~6GHz |
| Başvuru | anti-drone |
|---|---|
| Özellik | Dayanıklı, drone dedektörü |
| Algılama Yarıçapı | 0~5km+ (Farklı ortamlar nedeniyle farklılar mevcuttur ve |
| Ürün Adı | FPV Drone Detektörü |
| Frekans özelleştirme | 30MHz~6GHz |
| Başvuru | anti-drone |
|---|---|
| Özellik | Dayanıklı, drone dedektörü |
| Algılama Yarıçapı | 0~5km+ (Farklı ortamlar nedeniyle farklılar mevcuttur ve |
| Ürün Adı | FPV Drone Detektörü |
| Frekans özelleştirme | 30MHz~6GHz |