| Toplam çıktı gücü | 80W |
|---|---|
| Güç Kaynağı | AC110-240V, DC 24V |
| Güç Tüketimi | 200W |
| Çalışma sıcaklığı | -10℃ ila +55℃ |
| Sıkışma aralığı | Yerel sinyal gücüne bağlı olarak 10 - 80 metre |
| Güç Kaynağı | Adaptör 50-60Hz AC (110-240V AC/12V DC) |
|---|---|
| Anten uzunluğu | 166mm |
| Anten kazancı | 2.0dBi |
| Toplam Güç | 12W |
| Dahili batarya | 7.4V/12000mAh |
| Toplam çıktı gücü | 100W |
|---|---|
| Güç Kaynağı | AC110-240V, DC 27V 10A |
| Güç Tüketimi | 150W |
| Nem | %5 - %95 |
| Sıkışma aralığı | 20-80 metre (yerel sinyal gücüne bağlı) |
| Toplam çıktı gücü | 15W |
|---|---|
| Ekranlama Yarıçapı | 10-40 metre. |
| Güç Kaynağı | 50-60Hz, 100-240VAC |
| OEM Hizmetleri | OEM hizmetleri mevcut |
| Sıkışma aralığı | 10-40 metre. |
| Toplam çıktı gücü | 10 watt |
|---|---|
| Güç Kaynağı | AC110-240V, DC 5V/8A |
| Güç Tüketimi | 30 Vat |
| Ağırlık | 2.8kg |
| Nem | %5 - %95 |
| Güç Kaynağı | AC100-240V veya 12V Araç Şarj Cihazı |
|---|---|
| AC100-240V veya 12V Araç Şarj Cihazı | Yarıçap 10-40 metre |
| Anten | 210mm uzunluk |
| Garanti | 1 Yıl |
| Çalışma Süresi | Zaman sınırı olmaksızın sürekli çalışma |
| Toplam çıktı gücü | 15 watt |
|---|---|
| Güç Kaynağı | AC110-240V, DC 19V |
| Güç Tüketimi | 45 watt |
| Nem | %5 - %95 |
| Sıkışma aralığı | 5 - 40 metre |
| Güç Kaynağı | 50 - 60Hz, AC 100 - 240V |
|---|---|
| Adaptör | AC adaptörü (DC12-24V) |
| Pil | Dahili 4300mAh |
| Toplam çıktı gücü | 6,5 Watt |
| Sıkışma aralığı | 10-30m |
| Güç Kaynağı | AC110-240V, DC 24V |
|---|---|
| Güç Tüketimi | 200W |
| Çalışma Sıcaklığı | -10°C ila +55°C |
| Nem | %5 - %95 |
| Sıkışma aralığı | 20-80 metre |
| Güç Kaynağı | AC adaptörü 50 - 60Hz |
|---|---|
| Boyutlar | 388x145x55 mm |
| Toplam Güç | 46W |
| Ekranlama Yarıçapı | -75dBm'de 20-60 metre |
| Garanti | Teslim Tarihinden İtibaren Bir Yıl |