| Güç Kaynağı | AC adaptörü 50-60Hz |
|---|---|
| Toplam Güç | 70W |
| Ekranlama Yarıçapı | -75dBm'de 20-80 metre |
| Çalışma Sıcaklığı | -20 ° C ila +60 ° C |
| Garanti | Teslim Tarihinden İtibaren Bir Yıl |
| Güç Kaynağı | Adaptör 50 - 60Hz AC |
|---|---|
| Toplam Güç | 5W |
| Ekranlama Yarıçapı | -75dBm'de 2-25 metre |
| Dahili batarya | 7.4V/8000mAh |
| Sürekli çalışma | 3 saatten fazla |
| Güç Kaynağı | AC220V veya 110V |
|---|---|
| Toplam çıktı gücü | 300 Watt |
| Güç Tüketimi | 1000 Watt |
| Nem | %5-95 |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C ila +55°C |
| Güç Kaynağı | AC110-240V, DC 24V |
|---|---|
| Çıkış Gücü | 630W |
| sıkışma yarıçapı | Ortam sinyal gücüne bağlı olarak 50-500M |
| Güç Tüketimi | 2000W |
| Nem | %30 - %95 |
| Güç Kaynağı | AC adaptörü (AC220V-DC19V) |
|---|---|
| sıkışma yarıçapı | 10m-60m |
| RF çıkış gücü | 22 Watt |
| Çalışma süresi | Sürekli çalışma |
| Nem aralığı | %30 - %95 |
| Güç Kaynağı | AC100-240V veya 12V Araç Şarj Cihazı |
|---|---|
| Sıkışma aralığı | Yarıçapı 10-30 metre |
| Garanti | 1 Yıl |
| Çalışma Süresi | 2,0 Saat, Pil Ni-Mh pil 8000 mAH |
| Boyut | 145x95x45mm |
| Güç Kaynağı | AC100-240V veya 12V Araç Şarj Cihazı |
|---|---|
| Sıkışma aralığı | Yarıçapı 10-30 metre |
| Çalışma Süresi | 2,5 Saat, Ni-Mh pil 16000 mAH |
| Boyutlar | 220x140x70mm |
| Garanti | 1 Yıl |
| Güç Kaynağı | Adaptör 50-60Hz AC (110-240V AC/12V DC) |
|---|---|
| Toplam Güç | 10W |
| Ekranlama Yarıçapı | -75dBm'de 20-100 metre |
| Dahili batarya | 7.4V/8000mAh |
| Sürekli çalışma | 3 saatten fazla |
| Güç Kaynağı | AC adaptörü 50-60Hz (AC110/240V-DC27V) |
|---|---|
| Boyutlar | 335 × 238 × 60 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -20 ° C ila +60 ° C |
| Toplam Güç | 70W |
| Garanti | Teslim Tarihinden İtibaren Bir Yıl |
| Toplam çıktı gücü | 10 watt |
|---|---|
| Güç Kaynağı | AC110-240V, DC 5V/8A |
| Güç Tüketimi | 30 Vat |
| Çalışma Sıcaklığı | -10°C ila +55°C |
| Nem aralığı | %5 - %95 |