| Başvuru | anti-drone |
|---|---|
| Özellik | Dayanıklı |
| Çıkış Gücü | 100W |
| Sıklık | 400-700 MHz |
| Çalışma Gerilimi | 8A~10A |
| Başvuru | anti-drone |
|---|---|
| Özellik | Dayanıklı |
| Çıkış Gücü | 100 w |
| Sıklık | 5700-5850MHZ |
| Çalışma Gerilimi | 8A~10A |
| Başvuru | anti-drone |
|---|---|
| Özellik | Dayanıklı |
| Çıkış Gücü | 50W |
| Sıklık | 5150-5350MHz |
| Çalışma Gerilimi | 8A~10A |
| Başvuru | anti-drone |
|---|---|
| Özellik | Dayanıklı |
| Çıkış Gücü | 50W |
| Çalışma Gerilimi | 24-28V |
| Çalışma akımı | 3-4A |
| Tip | RF Modülü |
|---|---|
| Gerilim - Besleme | 24-28V, 0,8-1A |
| Sıklık | 5.2G, 5.8G |
| Voltaj besleme | 24-28V, 0,8-1A |
| Çıkış Gücü | 10W |
| Tip | RF Modülü |
|---|---|
| Çıkış Gücü | 50W |
| Çalışma Frekansı | 720-1020mhz |
| Çalışma Gerilimi | 24-28V |
| Çalışma akımı | 3-4A |
| Tip | RF Modülü |
|---|---|
| Çıkış Gücü | 200W |
| Sıklık | 2.4G 2400-2485MHz |
| Kalite Garantisi | 12 Ay |
| Teslim süresi | 5-8 gün |
| Tip | RF Modülü |
|---|---|
| Çıkış Gücü | 50W |
| Çalışma Frekansı | 6700-6900MHz |
| Çalışma Gerilimi | 24-28V |
| Çalışma akımı | 3-4A |
| Tip | RF Modülü |
|---|---|
| Çıkış Gücü | 50W |
| Sıklık | 720-1020MHz |
| Boyut | 117*40*18mm |
| Ağırlık | 230g |
| Tip | RF Modülü |
|---|---|
| Çıkış Gücü | 50W |
| Sıklık | 720-1020MHz |
| Boyut | 117*40*18mm |
| Ağırlık | 230g |