| Tip | RF Modülü |
|---|---|
| Çıkış Gücü | 100W |
| Çalışma Gerilimi | 24-28V |
| Çalışma akımı | 3-4A |
| Boyut | 117,1*25,6*16 mm |
| Tip | RF Modülü |
|---|---|
| Çıkış Gücü | 100W |
| Sıklık | 2400-2500MHz |
| Çalışma Gerilimi | 24-36V |
| Boyut | 170*94*26,5 mm |
| Tip | RF Modülü |
|---|---|
| Çıkış Gücü | 150W-200W |
| Sıklık | 1170-1280MHz |
| Çalışma Gerilimi | 24-36V |
| Boyut | 117,1*25,6*16 mm |
| Tip | RF Modülü |
|---|---|
| Çıkış Gücü | 50W |
| Sıklık | 2100-2800Hz |
| Çalışma Gerilimi | DC 24-32V |
| Boyut | 29.7*131*15.5mm |
| Tip | RF Modülü |
|---|---|
| Çıkış Gücü | 100W |
| Sıklık | 5150-5350MHz |
| Çalışma Gerilimi | 24-36V |
| Boyut | 117,1*25,6*16 mm |
| Tip | RF Modülü |
|---|---|
| Çıkış Gücü | 30W |
| Sıklık | 5725-5850MHz |
| Çalışma Gerilimi | 24-36V |
| Boyut | 29.7*131*15.5mm |
| Tip | RF Modülü |
|---|---|
| Ürün Adı | LDMOS LORA Modülü |
| Sıklık | 720-1020mhz |
| Gerilim | 28-32V |
| Güç | 100W |
| Tip | RF Modülü |
|---|---|
| Çıkış Gücü | 100W |
| Ağırlık | 500g |
| Boyut | 117,1*25,6*16 mm |
| Gerilim - Besleme | 24-30v |
| Tip | RF Modülü |
|---|---|
| Çıkış Gücü | 30W |
| Ağırlık | 500g |
| Boyut | 109,5*28,5*16mm |
| Gerilim - Besleme | 24-30v |
| Tip | RF Modülü |
|---|---|
| Çıkış Gücü | 200W |
| Çalışma Gerilimi | 24-28V |
| Çalışma akımı | 3-4A |
| Boyut | 117,1*25,6*16 mm |