| Çalışma Frekansı | C Bant (5 çalışma frekans noktası) |
|---|---|
| Maksimum algılama aralığı | 5.0km (5m~10m Balıkçı teknesi) |
| Minimum Algılama Aralığı | ≤100m |
| Mesafe Doğruluğu | ≤10m |
| Hedef Tespit Hızı | 0,5m/sn - 30m/sn |
| Çalışma Frekansı | C-bandı (5 çalışma frekansı noktası) |
|---|---|
| Maksimum algılama aralığı | 5.0km (5m~10m Balıkçı teknesi) |
| Minimum Algılama Aralığı | ≤100m |
| Hedef Tespit Hızı | 0,5m/sn - 30m/sn |
| Güç Tüketimi | ≤ 85W (Tek panel) |
| Güç Kaynağı | AC200V~240V |
|---|---|
| Güç Tüketimi | ≤ 85W (Tek panel) |
| Çalışma Frekansı | C Bant (5 çalışma frekans noktası) |
| Maksimum algılama aralığı | 5.0km (5m~10m Balıkçı teknesi) |
| Minimum Algılama Aralığı | ≤100m |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C ila +60°C |
|---|---|
| Boyutlar | 324 mm x 298 mm x 86 mm |
| Güç kaynağı/tüketimi | AC220V/DC12V (Harici Pil)/65W |
| Hedef Tespit Hızı | 0,2m/sn - 30m/sn |
| Minimum Algılama Aralığı | ≤ 100m |
| Boyutlar | 324 mm x 298 mm x 86 mm |
|---|---|
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C ila +60°C |
| Güç kaynağı/tüketimi | AC220V/DC12V (Harici Pil)/65W |
| Hedef Tespit Hızı | 0,2m/sn - 30m/sn |
| Minimum Algılama Aralığı | ≤ 100m |
| Hedef Tespit Hızı | 0,5m/sn - 30m/sn |
|---|---|
| Mesafe Doğruluğu | ≤10m |
| Çalışma Frekansı | C Bant (5 çalışma frekans noktası) |
| Maksimum algılama aralığı | 5.0km (5m~10m Balıkçı teknesi) |
| Azimut Kapsamı | ≥ 90° (tek panel) / 180° (çift panel) |
| Hedef Tespit Hızı | 0,2m/sn - 30m/sn |
|---|---|
| Hız hassasiyeti | ≤0,2 m/sn |
| Mesafe Doğruluğu | ≤10m |
| Azimut Kapsamı | Tek panel: 90° (Çift panel: 180°, 3 panelli: 270°, 4 panelli: 360°) |
| Çalışma Frekansı | C Bandı (5,5-5,8GHz) |
| Minimum Algılama Aralığı | ≤100m |
|---|---|
| Maksimum algılama aralığı | 5.0km (5m~10m Balıkçı teknesi) |
| Yükseklik kapsamı | 18° |
| Mesafe Doğruluğu | ≤10m |
| Hedef Tespit Hızı | 0,5m/sn - 30m/sn |
| Hedef Tespit Hızı | 0,5m/sn - 30m/sn |
|---|---|
| Azimut Kapsamı | ≥ 90° (tek panel) / 180° (çift panel) |
| Çalışma Frekansı | C Bant (5 çalışma frekans noktası) |
| Maksimum algılama aralığı | 5.0km (5m~10m Balıkçı teknesi) |
| Minimum Algılama Aralığı | ≤100m |
| Hedef Tespit Hızı | 0,2m/sn - 30m/sn |
|---|---|
| Net ağırlığı | ≤4kg |
| Güç kaynağı/tüketimi | AC220V/DC12V (Harici Pil)/65W |
| Boyut | 324 mm x 298 mm x 86 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C ~ +60°C |