| Hız Doğruluğu | ≤0,2 m/sn |
|---|---|
| Çalışma Frekansı | C Bant (5 çalışma frekans noktası) |
| Maksimum algılama aralığı | 5.0km (5m~10m Balıkçı teknesi) |
| Minimum Algılama Aralığı | ≤100m |
| Hedef Tespit Hızı | 0,5m/sn - 30m/sn |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 ° C ila 60 ° C |
|---|---|
| Veri Hızı | ≤5s/Çember |
| Frekans Bandı | X Bandı |
| Algılama Hızı | 0,5m/sn - 83m/sn |
| Ağırlık | ≤26kg |
| Algılama Aralığı | 150m ~ 5km (İHA) |
|---|---|
| Azimut Kapsamı | 360° |
| Çalışma frekans bandı | X Bandı |
| Algılama Hızı | 0,5 m/s ~ 75 m/s |
| Veri Hızı | ≥ 0,2Hz (12rpm) |
| Boyutlar | 324 mm x 298 mm x 86 mm |
|---|---|
| Güç kaynağı/tüketimi | AC220V/DC12V (Harici Pil)/65W |
| Net ağırlığı | ≤4kg |
| Hız hassasiyeti | ≤0,2 m/sn |
| Hedef Tespit Hızı | 0,2m/sn - 30m/sn |
| Minimum Algılama Aralığı | ≤100m |
|---|---|
| Algılama Aralığı | > 3km (Tekneler) |
| Çalışma Frekansı | C Bandı (5,5-5,8GHz) |
| Yükseklik kapsamı | 18° |
| Hız hassasiyeti | ≤0,2 m/sn |
| Yükseklik kapsamı | 18° |
|---|---|
| Algılama Aralığı | > 3km (Tekneler) |
| Hedef Tespit Hızı | 0,2m/sn - 30m/sn |
| Veri Hızı | ≤1.5S |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C ~ +60°C |