| Netto gewicht | 7,0 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 238 mm (breedte) × 60 mm (hoogte) × 395 mm (lengte) |
| Voeding | Wisselstroomadapter (AC220V-DC12V) |
| Beveiligingsstraal | 5-50 meter @ -75dBm (afhankelijk van lokale signaalsterkte) |
| Kleur | Zwart |
| Jamming straal | 3m tot 30m (20m tot 100m voor UAV-drones) |
|---|---|
| Uitgangsvermogen | 1W per band, 10W totaal |
| Voeding | AC 100-240V 50/60Hz tot DC 12V |
| Afmetingen | 145 x 95 x 45 mm (exclusief antennes) |
| Gewicht | 1,5 kg |
| Naam | Draagbare anti-drone jammer |
|---|---|
| Apparatenkleur | Groente |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C tot 65°C |
| Werkende stroom | 4-5A |
| Batterijcapaciteit | 32000mAh |
| Dimensie | 189×55×24mm |
|---|---|
| Gewicht | 1,5 kg |
| Jamming-afstand | 100-500m |
| Antenne | Omni Glasvezel-φ20×300mm |
| Apparatenkleur | Zwart |
| Voeding | AC220V |
|---|---|
| Frequentiebereik | 20-6000mhz |
| Bruto gewicht | 45 kg |
| Bedrijfstemperatuur | -20ºC tot +65ºC |
| Jamming Range | 500-2000 m (afhankelijk van signaalnetwerkomstandigheden) |
| Naam | Drone-antistoorzenderapparaat |
|---|---|
| Bedrijfsfrequentie | L1: 1575,42 MHz B1: 1561,098 MHz |
| Interferentiebestendigheid | Signaal-interferentieverhouding met enkele interferentie: ≥105dB Signaal-interferentieverhouding met |
| Snelheidsnauwkeurigheid | ≤0,2 m/s (95%) |
| Timing nauwkeurigheid | ≤100ns (95%) |
| Type | stoorzenderapparatuur, draagbaar, behuizing, drone met één sleutel terug naar de grond of startpunt, |
|---|---|
| Kleur | Zwart, standaard zwart |
| Sollicitatie | Openbare veiligheid, voor zwangere vrouwen. Anti-tracking Anti-spionage Anti-straling, controle dron |
| Gewicht | 10,5 kg, 12 kg, 10,92 kg (24,07 lbs), 45 kg |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Naam | Drone-detectie stoorzender-spoofer |
|---|---|
| Vermogen | 10mW |
| Dekking | 360°hele luchtruim |
| Reactietijd | <10,0s |
| Frequentietolerantie | ≤ ±2×10-6 |
| Werktijd van de batterij | 30 minuten |
|---|---|
| Werktemperatuur | -20 °C tot +55 °C |
| Stroomverbruik | 145W |
| Maat | 277 × 80 × 51 mm |
| Panelentenne | 8 dBi winst |
| Voeding | AC110-240V, DC28V |
|---|---|
| Energieverbruik | 240W |
| Gewicht | 7KG |
| Vochtigheid | 5% - 95% |
| Afmetingen | 380(L) * 300(B) * 90(H) mm |