| Totaal uitgangsvermogen | 6,5 Watt |
|---|---|
| Gewicht | 950 g |
| Afmetingen | 90x38x156mm (exclusief antennes) |
| Bedrijfstemperatuur | -10 ° C tot +55 ° C |
| Jamming Range | 10-30M, afhankelijk van de signaalsterkte |
| Voeding | AC220V of 110V |
|---|---|
| Gewicht | 7KG |
| Vochtigheid | 30%-95% |
| Jamming Range | 10-60 m (afhankelijk van de signaaldichtheid van het mobiele netwerk) |
| Afmetingen | 400×288×155mm |
| Jamstraal | 20-60 meter |
|---|---|
| Voeding | AC110-240V aan DC24V |
| Werktijd | Niet-einde het Werken |
| Productgrootte | 355×238×60mm (exclusief antenne) |
| Productgewicht | ca. 5,0 kg |
| Voeding | Wisselstroomadapter 50 tot 60 Hz |
|---|---|
| Totaal vermogen | 108w |
| Beveiligingsstraal | 20-80 meter bij -75dBm |
| Garantie | Eén jaar na levering |
| Jamstraal | 20-80 meter |
| Sollicitatie | anti-drone |
|---|---|
| Functie | Duurzaam |
| Uitgangsvermogen | 100 W |
| Frequentie | 5700-5850 MHZ |
| Werkspanning | 8A~10A |
| Antenne | 380 mm lang |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| Afmetingen | 330×238×60mm |
| Gewicht | 6,5 kg |
| Jamming Range | Straal 10-40 meter (-75dBm bij omnidirectionele antennes) |
| Type | RF -module |
|---|---|
| Uitgangsvermogen | 30W |
| Frequentie | 5,2 GHz 5,8 GHz 4,9 GHz |
| Werkspanning | 24-28V |
| Werkende stroom | 3-4A |
| Type | RF -module |
|---|---|
| Uitgangsvermogen | 50W |
| Frequentie | 2400-2500 MHz |
| Werkspanning | DC 24-32V |
| Maat | 29.7*131*15,5 mm |
| Type | RF -module |
|---|---|
| Productnaam | LDMOS LORA-module |
| Frequentie | 720-1020MHz |
| Spanning | 28-32V |
| Stroom | 100W |
| Type | RF -module |
|---|---|
| Uitgangsvermogen | 50W |
| Frequentie | 1,2 GHz |
| Werkspanning | DC 24-32V |
| Maat | 29.7*131*15,5 mm |