| Toplam çıktı gücü | 6,5 Watt |
|---|---|
| Ağırlık | 950g |
| Boyutlar | 90x38x156mm (antenler hariç) |
| Çalışma Sıcaklığı | -10°C ila +55°C |
| Sıkışma aralığı | Sinyal gücüne bağlı olarak 10-30M |
| Güç Kaynağı | AC220V veya 110V |
|---|---|
| Ağırlık | 7kg |
| Nem | %30 - %95 |
| Sıkışma aralığı | 10-60m (mobil ağ sinyal yoğunluğuna bağlı olarak) |
| Boyutlar | 400×288×155mm |
| Sıkışma Yarıçapı | 20-60 metre |
|---|---|
| Güç Kaynağı | AC110-240V'den DC24V'ye |
| Çalışma Süresi | Durmaksızın Çalışmak |
| Ürün boyutu | 355 × 238 × 60mm (Anten Dahil Değil) |
| Ürün Ağırlığı | yaklaşık. 5.0 kg |
| Güç Kaynağı | AC adaptörü 50 - 60Hz |
|---|---|
| Toplam Güç | 108w |
| Ekranlama Yarıçapı | -75dBm'de 20-80 metre |
| Garanti | Teslim Tarihinden İtibaren Bir Yıl |
| Sıkışma Yarıçapı | 20-80 metre |
| Başvuru | anti-drone |
|---|---|
| Özellik | Dayanıklı |
| Çıkış Gücü | 100 w |
| Sıklık | 5700-5850MHZ |
| Çalışma Gerilimi | 8A~10A |
| Anten | 380mm Uzunluk |
|---|---|
| Garanti | 1 Yıl |
| Boyutlar | 330×238×60mm |
| Ağırlık | 6.5kg |
| Sıkışma aralığı | Yarıçap 10-40 metre (-75dBm@Çok yönlü antenler) |
| Tip | RF Modülü |
|---|---|
| Çıkış Gücü | 30W |
| Sıklık | 5,2Ghz 5,8Ghz 4,9Ghz |
| Çalışma Gerilimi | 24-28V |
| Çalışma akımı | 3-4A |
| Tip | RF Modülü |
|---|---|
| Çıkış Gücü | 50W |
| Sıklık | 2400-2500MHz |
| Çalışma Gerilimi | DC 24-32V |
| Boyut | 29.7*131*15.5mm |
| Tip | RF Modülü |
|---|---|
| Ürün Adı | LDMOS LORA Modülü |
| Sıklık | 720-1020mhz |
| Gerilim | 28-32V |
| Güç | 100W |
| Tip | RF Modülü |
|---|---|
| Çıkış Gücü | 50W |
| Sıklık | 1.2Ghz |
| Çalışma Gerilimi | DC 24-32V |
| Boyut | 29.7*131*15.5mm |