| Birim Başına Modüller | 15 |
|---|---|
| Güç Kaynağı | AC110-240V, DC 28V |
| Ağırlık | 75kg |
| Harici Anten Boyutları | 640×540×550mm (U×Y×G) |
| Nem aralığı | %5-95 |
| Güç Kaynağı | AC110-240V, DC 24V |
|---|---|
| Güç Tüketimi | 200W |
| Çalışma Sıcaklığı | -10°C ila +55°C |
| Nem | %5 - %95 |
| Sıkışma aralığı | 20-80 metre |
| Ambalaj Boyutu | 25×22,5×8cm |
|---|---|
| Kazanmak | 2.0dBi |
| Garanti | Teslim Tarihinden İtibaren Bir Yıl |
| Anten uzunluğu | 140mm |
| Güç Kaynağı | Adaptör 50-60Hz AC (110-240V AC/12V DC), Araç Şarj Cihazı: DC12V IN |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C ila +55°C |
|---|---|
| Nem | %30 - %95 |
| Boyutlar | 580 × 280 × 410mm |
| Anten Tipi | Yüksek Kazançlı Çok Yönlü Antenler |
| Dış Batarya (Opsiyonel) | 24V DC |
| Ürün boyutu | 440×410×120mm |
|---|---|
| Ağırlık | 6.5kg |
| Güç Kaynağı | 250W |
| Anten Kazanımı | 5dBi |
| VSWR | ≤1,5 |
| Güç Kaynağı | AC adaptörü 50 - 60Hz |
|---|---|
| Toplam Güç | 125W |
| Ekranlama Yarıçapı | -75dBm'de 20-150 metre |
| Garanti | Teslim Tarihinden İtibaren Bir Yıl |
| Çalışma Sıcaklığı | -30 ° C ila 60 ° C |
| Sıcaklık Aralığı | -10 ila +55℃ |
|---|---|
| BAĞIL NEM | ≤%90 (RH) |
| Hava basıncı | 86~106kpa |
| Garanti | Teslim Tarihinden İtibaren Bir Yıl |
| Güç Girişi | AC 160V-240V |
| Bağlayıcı Türü | 7/16 veya NK |
|---|---|
| PIM | <-107dBm |
| Modeli | GW-VIP-JAM7 |
| Kazanmak | 5dBi |
| rüzgar hızı | 60 m/s |
| Nem | %30 - %95 |
|---|---|
| Ağırlık | 8 kg |
| Renk | Gri veya siyah |
| Sıkışma aralığı | 50-200 metre (sinyal yoğunluğuna bağlı olarak) |
| Özelleştirilebilir Frekans Aralığı | 88MHz - 5900MHz |
| Güç Kaynağı | AC220V, DC 28V |
|---|---|
| Ağırlık | 16kg |
| Boyutlar | 500×500×200mm (U×G×Y) |
| Nem | %30 - %95 |
| Sıkışma aralığı | 20-100KM |