| Voeding | AC110-240V, DC 24V |
|---|---|
| Stroomverbruik | 200W |
| Bedrijfstemperatuur | -10 ° C tot +55 ° C |
| Vochtigheid | 5% - 95% |
| Jamming Range | 20-80 meter |
| Impedantie | 50 ohm |
|---|---|
| Verdienen | 2-3dBi |
| Max. Stroom | 50 W |
| Kleur | Zwart |
| Vochtigheid | 5% - 95% |
| Verpakkingsgrootte | 25×22,5×8cm |
|---|---|
| Verdienen | 2.0dBi |
| Garantie | Eén jaar na levering |
| Antenne lengte | 140 mm |
| Voeding | Adapter 50-60Hz AC (110-240V AC/12V DC), Autolader: DC12V IN |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C aan +55°C |
|---|---|
| Vochtigheid | 30%-95% |
| Afmetingen | 580 × 280 × 410 mm |
| Antennetype | Omnidirectionele antennes met hoge versterking |
| Buitenbatterij (optioneel) | 24V DC |
| Productgrootte | 440×410×120mm |
|---|---|
| Gewicht | 6,5 kg |
| Voeding | 250W |
| Winst van antenne | 5 dBi |
| VSWR | ≤1,5 |
| Voeding | Wisselstroomadapter 50 tot 60 Hz |
|---|---|
| Totaal vermogen | 125W |
| Beveiligingsstraal | 20-150 meter bij -75dBm |
| Garantie | Eén jaar na levering |
| Werktemperatuur | -30 ° C tot 60 ° C |
| Temperatuurbereik | -10 aan +55℃ |
|---|---|
| RELATIEVE VOCHTIGHEID | ≤90% (RV) |
| Luchtdruk | 86~106kpa |
| Garantie | Eén jaar na levering |
| Stroominvoer | Wisselstroom 160V-240V |
| Connectortype | 7/16 of NK |
|---|---|
| Pim | <-107dBm |
| Model | GW-VIP-JAM7 |
| Verdienen | 5 dBi |
| windsnelheid | 60 m/s |
| Voeding | AC220V, DC 28V |
|---|---|
| Gewicht | 16kg |
| Afmetingen | 500×500×200mm (L×B×H) |
| Vochtigheid | 30%-95% |
| Jamming Range | 20100km |
| Gewicht | 25 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 510 × 430 × 350 mm |
| Vochtigheidsbereik | 30% - 95% |
| Totaal uitgangsvermogen | 300 Watt |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C aan +55°C |