| Güç Kaynağı | AC220V, DC 28V |
|---|---|
| Ağırlık | 16kg |
| Boyutlar | 40×38×32cm |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C ile +55°C arası |
| Sıkışma Kaynağı | Frekans Tarama Teknolojisi |
| Dahili batarya | 7.4V/12000mAh |
|---|---|
| Boyutlar | 210×130×46mm (antensiz) |
| Kazanmak | 2.0dBi |
| Brüt ağırlık | 2.0kg |
| Ekranlama Yarıçapı | -75dBm'de 2-20 metre |
| Güç kaynağı modu | Dahili pil 1 saat: 28V, 5A Veya Harici pil |
|---|---|
| Toplam Çıkış gücü | 125W |
| Güç Tüketimi | 240W |
| yönlü panel antenleri | 8DBI |
| Boyut | 660X290X50mm |
| Güç Kaynağı | AC110 veya 220-240V / DC 27V |
|---|---|
| Sıkışma aralığı | Yarıçap 50~150 metre (-75dBm@Çok yönlü antenler) |
| Boyutlar | 560x235x95 mm |
| Garanti | 1 Yıl |
| Ağırlık | 11kg |
| Ağırlık | 1,2 kilo |
|---|---|
| Güç Kaynağı | AC100-240V |
| Sıkışma aralığı | Yarıçap 20-50 metre (-75dBm@Çok yönlü antenler) |
| Boyutlar | 145x95x45mm |
| Garanti | 1 Yıl |
| Koruma Aralığı | Yarıçap 300-500 metre (-75dBm, açık alanda baz istasyonu mesafesine bağlı olarak) |
|---|---|
| Sıkışan Sinyal Türleri | CDMA: 2.4G, 2.4G, 5.8G, GPS L1, 433MHz, 915MHz |
| çıkış kanalları | 6 bağımsız çıkış kanalı |
| Garanti | 36 Ay,2 Yıl,12 Ay,3 Yıl,1 Yıl |
| Renk | Siyah, beyaz |
| Güç Kaynağı | AC adaptörü (AC220V-DC19V) |
|---|---|
| sıkışma yarıçapı | 10m-60m |
| RF çıkış gücü | 22 Watt |
| Çalışma süresi | Sürekli çalışma |
| Nem aralığı | %30 - %95 |
| Toplam çıktı gücü | 10 watt |
|---|---|
| Güç Kaynağı | AC110-240V, DC 5V/8A |
| Güç Tüketimi | 30 Vat |
| Çalışma Sıcaklığı | -10°C ila +55°C |
| Nem aralığı | %5 - %95 |
| Nem | %30 - %95 |
|---|---|
| Çalışma Sıcaklığı | -20 ila +55°C |
| Ağırlık | 62Kg |
| Çıkış Gücü | 600W |
| Koruma Alanı | 50-600m (mobil ağ sinyal yoğunluğuna bağlı olarak) |
| Güç Kaynağı | AC adaptörü 50 - 60Hz |
|---|---|
| Toplam Güç | 108w |
| Ekranlama Yarıçapı | -75dBm'de 20-80 metre |
| Garanti | Teslim Tarihinden İtibaren Bir Yıl |
| Sıkışma Yarıçapı | 20-80 metre |