| Voeding | AC220V, DC 28V |
|---|---|
| Gewicht | 16kg |
| Afmetingen | 40×38×32cm |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C tot +55°C |
| Stortingsbron | Frequentie-scantechnologie |
| Ingebouwde batterij | 7.4V/12000mAh |
|---|---|
| Afmetingen | 210×130×46mm (zonder antenne) |
| Verdienen | 2.0dBi |
| Bruto gewicht | 2,0 kg |
| Beveiligingsstraal | 2-20 meter bij -75dBm |
| Voedingsmodus | Binnenbatterij 1 uur: 28V, 5A of externe batterij |
|---|---|
| Totaal uitgangsvermogen | 125W |
| Stroomverbruik | 240W |
| richtingspaneelantenne | 8dbi |
| Maat | 660X290X50mm |
| Voeding | AC110 of 220-240V/gelijkstroom 27V |
|---|---|
| Jamming Range | Straal 50~150 meter (-75dBm bij omnidirectionele antennes) |
| Afmetingen | 560 x 235 x 95 mm |
| Garantie | 1 jaar |
| Gewicht | 11 kg |
| Gewicht | 1,2 kg |
|---|---|
| Voeding | AC100-240V |
| Jamming Range | Straal 20-50 meter (-75dBm bij omnidirectionele antennes) |
| Afmetingen | 145 x 95 x 45 mm |
| Garantie | 1 jaar |
| Beveiligingswaaier | Straal 300-500 meter (-75dBm, afhankelijk van de afstand van het basisstation in open veld) |
|---|---|
| Vastgelopen signaaltypen | CDMA: 2,4G, 2,4G, 5,8G, GPS L1, 433MHz, 915MHz |
| Uitvoerkanalen | 6 onafhankelijke uitgangskanalen |
| Garantie | 36 maanden,2 jaar,12 maanden,3 jaar,1 jaar |
| Kleur | Zwart, wit |
| Voeding | AC-adapter (AC220V-DC19V) |
|---|---|
| Jamming straal | 10 m-60 m |
| Rf-Outputmacht | 22 Watt |
| Bedrijfstijd | Continue werking |
| Vochtigheidsbereik | 30%-95% |
| Totaal uitgangsvermogen | 10 watt |
|---|---|
| Voeding | AC110-240V, DC5V/8A |
| Stroomverbruik | 30 watts |
| Bedrijfstemperatuur | -10 ° C tot +55 ° C |
| Vochtigheidsbereik | 5% - 95% |
| Vochtigheid | 30%-95% |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur | -20 tot +55°C |
| Gewicht | 62 kg |
| Uitgangsvermogen | 600W |
| Beveiligingsgebied | 50-600 m (afhankelijk van de signaaldichtheid van het mobiele netwerk) |
| Voeding | Wisselstroomadapter 50 tot 60 Hz |
|---|---|
| Totaal vermogen | 108w |
| Beveiligingsstraal | 20-80 meter bij -75dBm |
| Garantie | Eén jaar na levering |
| Jamstraal | 20-80 meter |