| Garantie | Eén jaar na levering |
|---|---|
| Ingebouwde batterij | 7.4V/10000mAh |
| Totaal vermogen | 8.4W |
| Verpakkingsgrootte | 25×24×8cm |
| auto-oplader | DC12V IN |
| Voeding | Adapter 50 tot 60 Hz AC (110-240 V AC/24 V DC) |
|---|---|
| Ingebouwde batterij | 24V/5200mAh |
| Afmetingen | 200x133x66mm (zonder antenne) |
| Totaal vermogen | 37W |
| Garantie | Eén jaar na levering |
| Bedrijfstemperatuur | -10 ° C tot +55 ° C |
|---|---|
| Afmetingen | 90×38×156mm (exclusief antennes) |
| Gewicht | 950 g |
| Werktijd | 1,5 uur |
| Totaal uitgangsvermogen | 6,5 Watt |
| Netto gewicht | 70 kg |
|---|---|
| Werktemperatuur | -30 tot 60 ° C |
| Totaal vermogen | 350W |
| Beveiligingsstraal | 300-1000 meter bij -75dBm |
| Garantie | Eén jaar na levering |
| Batterij | Interne Li-Ion 24AH |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur | -20°C aan +65°C |
| RELATIEVE VOCHTIGHEID | 5% -95% niet-condenserend |
| Operationeel vermogen | 90-260 VAC / 24V DC interne voeding |
| Vermogen | IP52 |
| Bedrijfstemperatuur | -20 °C tot +55 °C |
|---|---|
| Stroomverbruik | 240W |
| Eenheidsgewicht | 4,3 kg (verpakkingsgewicht: 11 kg) |
| Afmetingen | 680 × 300 × 70 mm |
| Antenne | 10dBi versterkingspaneelantenne |
| Voeding | Interne batterij: 24V, 10A; of Externe batterij |
|---|---|
| Totaal uitgangsvermogen | 125W |
| Batterijduur | 60 minuten |
| Stroomverbruik | 350W |
| Weergave | LCD-scherm met batterijpercentage |
| Voeding | AC-adapter (AC220V-DC19V) |
|---|---|
| Rf-Outputmacht | 22 Watt |
| Afmetingen | 350×278×98mm |
| Vochtigheidsbereik | 30%-95% |
| Temperatuurbereik | -20 tot +55°C |
| Voeding | Wisselstroomadapter 50 tot 60 Hz |
|---|---|
| Afmetingen | 388 x 145 x 55 mm |
| Totaal vermogen | 46W |
| Beveiligingsstraal | 20-60 meter bij -75dBm |
| Garantie | Eén jaar na levering |
| Jamstraal | 20-60 meter |
|---|---|
| Voeding | AC110-240V aan DC24V |
| Werktijd | Niet-einde het Werken |
| Productgrootte | 355×238×60mm (exclusief antenne) |
| Productgewicht | ca. 5,0 kg |