| Garanti | Teslim Tarihinden İtibaren Bir Yıl |
|---|---|
| Dahili batarya | 7.4V/10000mAh |
| Toplam Güç | 8,4 W |
| Ambalaj Boyutu | 25×24×8cm |
| araba şarjı | DC12V GİRİŞİ |
| Güç Kaynağı | Adaptör 50 ila 60Hz AC (110-240V AC/24V DC) |
|---|---|
| Dahili batarya | 24V/5200mAh |
| Boyutlar | 200x133x66mm (antensiz) |
| Toplam Güç | 37W |
| Garanti | Teslim Tarihinden İtibaren Bir Yıl |
| Çalışma Sıcaklığı | -10°C ila +55°C |
|---|---|
| Boyutlar | 90×38×156mm (antenler hariç) |
| Ağırlık | 950g |
| Çalışma Süresi | 1,5 saat |
| Toplam çıktı gücü | 6,5 Watt |
| Net ağırlığı | 70kg |
|---|---|
| Çalışma Sıcaklığı | -30 ila 60 ° C |
| Toplam Güç | 350W |
| Ekranlama Yarıçapı | -75dBm'de 300-1000 metre |
| Garanti | Teslim Tarihinden İtibaren Bir Yıl |
| Pil | Dahili Li-Ion 24AH |
|---|---|
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C ila +65°C |
| BAĞIL NEM | % 5-% 95 yoğunlaşmayan |
| OPERASYONEL GÜÇ | 90-260 VAC / 24V DC Dahili Güç Kaynağı |
| Direnç derecesi | IP52 |
| Çalışma Sıcaklığı | -20ºC ile +55ºC arası |
|---|---|
| Güç Tüketimi | 240W |
| Birim ağırlık | 4.3KG (Ambalaj Ağırlığı: 11KG) |
| Boyutlar | 680 × 300 × 70 mm |
| Anten | 10dBi Kazanç Paneli Anteni |
| Güç Kaynağı | Dahili pil: 24V, 10A; veya Harici pil |
|---|---|
| Toplam çıktı gücü | 125W |
| Pil Çalışma Süresi | 60 dakika |
| Güç Tüketimi | 350W |
| Görüntülemek | Pil yüzdesini gösteren LCD |
| Güç Kaynağı | AC adaptörü (AC220V-DC19V) |
|---|---|
| RF çıkış gücü | 22 Watt |
| Boyutlar | 350×278×98 mm |
| Nem aralığı | %30 - %95 |
| Sıcaklık Aralığı | -20 ila +55°C |
| Güç Kaynağı | AC adaptörü 50 - 60Hz |
|---|---|
| Boyutlar | 388x145x55 mm |
| Toplam Güç | 46W |
| Ekranlama Yarıçapı | -75dBm'de 20-60 metre |
| Garanti | Teslim Tarihinden İtibaren Bir Yıl |
| Sıkışma Yarıçapı | 20-60 metre |
|---|---|
| Güç Kaynağı | AC110-240V'den DC24V'ye |
| Çalışma Süresi | Durmaksızın Çalışmak |
| Ürün boyutu | 355 × 238 × 60mm (Anten Dahil Değil) |
| Ürün Ağırlığı | yaklaşık. 5.0 kg |