| Nem | %5-95 |
|---|---|
| Ağırlık | 65kg |
| Güç Tüketimi | 3000W |
| Harici Panel Anten Boyutu | 640×540×550mm |
| Güç Kaynağı | AC110-240V |
| Nem | %30 - %95 |
|---|---|
| Boyutlar | 580×280×410mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C ila +55°C |
| Ağırlık | 35kg |
| Toplam çıktı gücü | 300 Vat |
| Boyutlar | 400 x 290 x 135 mm (anten hariç) |
|---|---|
| Net ağırlığı | 16kg |
| Çalışma Sıcaklığı | -30 ° C ila 60 ° C |
| Ekranlama Yarıçapı | -75dBm'de 20-500 metre |
| Garanti | Teslim Tarihinden İtibaren Bir Yıl |
| Birim Başına Modüller | 13 |
|---|---|
| Çıkış Gücü | 1300 Watt |
| Güç Kaynağı | AC110-240V, 24V veya 48V DC |
| Uzaktan kumanda | Kablolu Açma/Kapama Anahtarı |
| Çalışma Saatleri | Sınırsız |
| Çalışma Sıcaklığı | -20ºC ile +55ºC arası |
|---|---|
| Ağırlık | 4,3KG (Cihaz), 7KG (Paketli) |
| Boyutlar | 660*290*50mm |
| Pil Çalışma Süresi | 40-50 dakika. |
| Toplam çıktı gücü | 100W |
| Güç Kaynağı | AC100-240V veya 12V Araç Şarj Cihazı |
|---|---|
| Çalışma Süresi | 3,0+ Saat |
| Pil | Ni-Mh pil 8000 mAH |
| Boyutlar | 145x80x45 mm |
| Garanti | 1 Yıl |
| Boyutlar | 740×510×350mm (anten hariç) |
|---|---|
| Net ağırlığı | 70kg |
| Çalışma Sıcaklığı | -30 ila 60 ° C |
| Ekranlama Yarıçapı | -75dBm'de 300-1000 metre |
| Garanti | Teslim Tarihinden İtibaren Bir Yıl |
| Güç Kaynağı | AC110 veya 220-240V / DC 27V |
|---|---|
| Sıkışma aralığı | Yarıçap 50~150 metre |
| Ağırlık | 11kg |
| Boyutlar | 560x235x95 mm |
| Garanti | 1 Yıl |
| Boyutlar | 370x140x51 mm |
|---|---|
| Toplam çıktı gücü | 18W |
| Ağırlık | 4,0 KG |
| Güç Kaynağı | 50 ila 60Hz, 100 ila 240V AC, AC adaptörle (AC100-240V-DC12V) |
| Sıkışma aralığı | 40 m'ye kadar (menzil, belirli bir alandaki sinyal gücüne bağlıdır) |
| Boyutlar | 580×280×410mm |
|---|---|
| Çalışma Nemi | %30 - %95 |
| Karıştırıcı Modülleri | 6 |
| Opsiyonel Harici Pil | 24V DC |
| Sıkışma aralığı | 50-500m (mobil ağ sinyal yoğunluğuna bağlı olarak) |