| Vochtigheid | 5%-95% |
|---|---|
| Gewicht | 65KG |
| Stroomverbruik | 3000W |
| Afmetingen externe paneelantennes | 640×540×550mm |
| Voeding | AC110-240V |
| Vochtigheid | 30%-95% |
|---|---|
| Afmetingen | 580×280×410mm |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C aan +55°C |
| Gewicht | 35KG |
| Totaal uitgangsvermogen | 300 Watt |
| Afmetingen | 400 x 290 x 135 mm (exclusief antenne) |
|---|---|
| Netto gewicht | 16kg |
| Werktemperatuur | -30 ° C tot 60 ° C |
| Beveiligingsstraal | 20-500 meter bij -75dBm |
| Garantie | Eén jaar na levering |
| Modules per eenheid | 13 |
|---|---|
| Uitgangsvermogen | 1300 Watt |
| Voeding | AC110-240V, 24V of 48V DC |
| Afstandsbediening | Bedrade AAN/UIT-schakelaar |
| Bedrijfsuren | Onbeperkt |
| Bedrijfstemperatuur | -20 °C tot +55 °C |
|---|---|
| Gewicht | 4,3 kg (apparaat), 7 kg (verpakt) |
| Afmetingen | 660*290*50mm |
| Batterijduur | 40-50 minuten |
| Totaal uitgangsvermogen | 100W |
| Voeding | AC100-240V of 12V-Autolader |
|---|---|
| Werktijd | 3,0+ uur |
| Batterij | Ni-Mh-batterij 8000 mAH |
| Afmetingen | 145 x 80 x 45 mm |
| Garantie | 1 jaar |
| Afmetingen | 740×510×350mm (exclusief antenne) |
|---|---|
| Netto gewicht | 70 kg |
| Werktemperatuur | -30 tot 60 ° C |
| Beveiligingsstraal | 300-1000 meter bij -75dBm |
| Garantie | Eén jaar na levering |
| Voeding | AC110 of 220-240V/gelijkstroom 27V |
|---|---|
| Jamming Range | Straal 50~150 meters |
| Gewicht | 11 kg |
| Afmetingen | 560 x 235 x 95 mm |
| Garantie | 1 jaar |
| Afmetingen | 370 x 140 x 51mm |
|---|---|
| Totaal uitgangsvermogen | 18W |
| Gewicht | 4.0KG |
| Voeding | 50 tot 60 Hz, 100 tot 240 V AC met AC-adapter (AC100-240V-DC12V) |
| Jamming Range | Tot 40 meter (bereik is afhankelijk van de signaalsterkte in een bepaald gebied) |
| Afmetingen | 580×280×410mm |
|---|---|
| Bedrijfsvochtigheid | 30%-95% |
| met een vermogen van niet meer dan 50 W | 6 |
| Optionele externe batterij | 24V DC |
| Jamming Range | 50-500 m (afhankelijk van de signaaldichtheid van het mobiele netwerk) |