| Voeding | 50 tot 60 Hz, wisselstroom 100 tot 240 V |
|---|---|
| Adapter | AC-adapter (DC12-24V) |
| Batterij | Ingebouwde 4300 mAh |
| Totaal uitgangsvermogen | 6,5 Watt |
| Jamming Range | 10-30m |
| Vochtigheid | 30%-95% |
|---|---|
| Grootte (L×B×H) | 580×280×410 mm |
| Lopende Temperatuur | -20°C aan +55°C |
| Gewicht | 30 kg |
| Voeding | AC220V, DC24V |
| Afmetingen (L × W × H) | 320×120×430 mm |
|---|---|
| Vochtigheidsbereik | 30%-95% |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C aan +55°C |
| Aantal Antennes | 6 |
| Jamming Range | 20-120 meter (afhankelijk van de signaaldichtheid van het mobiele netwerk) |
| Totaal uitgangsvermogen | 6,5 Watt |
|---|---|
| Gewicht | 950 g |
| Afmetingen | 90x38x156mm (exclusief antennes) |
| Bedrijfstemperatuur | -10 ° C tot +55 ° C |
| Jamming Range | 10-30M, afhankelijk van de signaalsterkte |
| Voeding | AC220V of DC48V |
|---|---|
| Gewicht | 40 kg |
| Afmetingen | 592 × 395 × 265 mm |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C aan +55°C |
| Jamming Range | 50-300 meter (afhankelijk van de signaaldichtheid van het lokale mobiele netwerk) |
| Voeding | AC220V of 110V |
|---|---|
| Gewicht | 65KG |
| Afmetingen | 720*490*240mm |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C aan +55°C |
| Vochtigheid | 5%-95% |
| Voeding | AC220V, DC 28V |
|---|---|
| Gewicht | 30 kg |
| Afmetingen | 520 × 300 × 190 mm |
| Vochtigheid | 30%-95% |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C aan +55°C |
| Vochtigheid | 30%-95% |
|---|---|
| Maat | 330×280×120mm |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C aan +55°C |
| Bruto gewicht | 5,5 kg |
| Rf-Outputmacht | 26 Watt |
| Gewicht | 3.36kg |
|---|---|
| Maat | 470*360*8,5mm |
| Vochtigheid | 5% - 95% |
| Totaal uitgangsvermogen | 16 watts |
| Voeding | AC100-240V, DC12V |
| Gewicht en afmetingen | 10 kg, 45 x 30 x 15 cm (verpakking: 55 x 34 x 21,5 cm) |
|---|---|
| Stortingsbron | Frequentie-scantechnologie |
| Jamming Range | 20-100 meter (afhankelijk van de signaaldichtheid van het mobiele netwerk) |
| Trui | 7D-FB superflexibele coaxkabel |
| Stroomverbruik | 250Watt |