| Güç Kaynağı | 50 - 60Hz, AC 100 - 240V |
|---|---|
| Adaptör | AC adaptörü (DC12-24V) |
| Pil | Dahili 4300mAh |
| Toplam çıktı gücü | 6,5 Watt |
| Sıkışma aralığı | 10-30m |
| Nem | %30 - %95 |
|---|---|
| Boyut (U×G×Y) | 580×280×410mm |
| Çalışma sıcaklığı | -20°C ila +55°C |
| Ağırlık | 30 kg |
| Güç Kaynağı | AC220V, DC24V |
| Boyutlar (L × W × H) | 320×120×430mm |
|---|---|
| Nem aralığı | %30 - %95 |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C ila +55°C |
| Anten Sayısı | 6 |
| Sıkışma aralığı | 20-120 metre (mobil ağ sinyal yoğunluğuna bağlı olarak) |
| Toplam çıktı gücü | 6,5 Watt |
|---|---|
| Ağırlık | 950g |
| Boyutlar | 90x38x156mm (antenler hariç) |
| Çalışma Sıcaklığı | -10°C ila +55°C |
| Sıkışma aralığı | Sinyal gücüne bağlı olarak 10-30M |
| Güç Kaynağı | AC220V veya DC48V |
|---|---|
| Ağırlık | 40 kg |
| Boyutlar | 592 × 395 × 265 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C ila +55°C |
| Sıkışma aralığı | 50-300 metre (yerel mobil ağ sinyal yoğunluğuna bağlı) |
| Güç Kaynağı | AC220V veya 110V |
|---|---|
| Ağırlık | 65kg |
| Boyutlar | 720*490*240mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C ila +55°C |
| Nem | %5-95 |
| Güç Kaynağı | AC220V, DC 28V |
|---|---|
| Ağırlık | 30kg |
| Boyutlar | 520 × 300 × 190 mm |
| Nem | %30 - %95 |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C ila +55°C |
| Nem | %30 - %95 |
|---|---|
| Boyut | 330×280×120mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C ila +55°C |
| Brüt ağırlık | 5.5kg |
| RF çıkış gücü | 26 Watt |
| Ağırlık | 3.36kg |
|---|---|
| Boyut | 470*360*8,5 mm |
| Nem | %5 - %95 |
| Toplam çıktı gücü | 16 watt |
| Güç Kaynağı | AC100-240V, DC 12V |
| Ağırlık ve Boyutlar | 10Kg, 45×30×15cm (Ambalaj: 55×34×21,5cm) |
|---|---|
| Sıkışma Kaynağı | Frekans Tarama Teknolojisi |
| Sıkışma aralığı | 20-100 metre (mobil ağ sinyal yoğunluğuna bağlı olarak) |
| Tulum | 7D-FB süper esnek koaksiyel kablo |
| Güç Tüketimi | 250 Watt |