| Kleur | Zwart |
|---|---|
| Gewicht | 45 kg, 10,5 kg,> 50 kg, <4 kg, 17 kg |
| Spanning | 27/28 V gelijkstroom, 220 V, 28 V |
| Bedieningsafstand | 1000 meter,>500m |
| Dimensie | 210*110*25 (mm) |
| Uitgangsvermogen | 13W |
|---|---|
| Gewicht van de hoofdeenheid | 6KG |
| Afmetingen | 125×30×12cm |
| Vochtigheidsbereik | 30%-95% |
| Bedrijfstemperatuur | -20 ° C tot +50 ° C |
| Werktemperatuur | -20 tot +55° Celsius |
|---|---|
| Vochtigheid | 30%-95% |
| Hostgewicht | 86KG |
| Uitgangsvermogen | 630W |
| Voeding | AC110-240V, DC 24V |
| Uitgangsvermogen | Totaal 385W |
|---|---|
| Voeding | AC 110V of 220V naar DC 27V |
| Werktijd | Continue non-stop werking |
| Koelsysteem | Hoogefficiënte radiator van aluminiumlegering + 4 koelventilatoren |
| Jamstraal | 800-1500 meter |
| Gewicht van de hoofdeenheid | 6KG |
|---|---|
| Afmetingen | 120×21×10 cm |
| Vochtigheid | 30%-95% |
| Bedrijfstemperatuur | -20 ° C tot +50 ° C |
| Stroomverbruik | 200W |
| Dimensie | 189×55×24mm |
|---|---|
| Gewicht | 1,5 kg |
| Jamming-afstand | 100-500m |
| Antenne | Omni Glasvezel-φ20×300mm |
| Apparatenkleur | Zwart |
| Naam | UAV-signaalverwarmer |
|---|---|
| Totaal uitgangsvermogen | 120W-130W |
| Dimensie | 550 x 190 x 60 mm |
| Voeding | AC110 of 220-240V/gelijkstroom 27V |
| Gewicht | 10 kg |
| Bedrijfstemperatuur | -20ºC aan +70ºC |
|---|---|
| Maat | 350 × 190 × 490 mm |
| Hoofdmotor gewicht | 16.8kg |
| Stroomverbruik | 600W |
| Batterijwerking | 1,5 uur met 24V, 24Ah interne batterij |
| Voeding | AC110-240V |
|---|---|
| Jamming straal | 50-800M (omgevingsafhankelijk) |
| Gewicht | 65KG |
| Vochtigheid | 5%-95% |
| Uitgangsvermogen | 1000 Watts |
| Beveiligingsafstand | 0 ~ 800m |
|---|---|
| Batterij | DC48V/7A |
| Stroomverbruik | 168w |
| Gewicht | 7,2 kg |
| Vochtigheid | 5%-95% |