| Netto gewicht | 1,0 kg |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur | -10 ° C tot +55 ° C |
| Afmetingen | 87 x 40 x 143 mm (exclusief antennes) |
| Voeding | AC 100-240V, 50-60Hz met DC12V-adapter |
| Batterijprestaties | 4 uur oplaadtijd, 1-2 uur gebruiksduur |
| Type | stoorzenderapparatuur, draagbaar, behuizing, drone met één sleutel terug naar de grond of startpunt, |
|---|---|
| Maat | 746 mm L x 288 mm H x 79 mm B, aangepast formaat, 19,8 * 10,8 cm, 37,5 * 29 * 10 cm, 320 mm x 180 mm |
| Gewicht | 10,5 kg, 12 kg, 10,92 kg (24,07 lbs), 45 kg |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Garantie | 12 maanden, 1 jaar |
| Detectiebanden | 2.4 GHz, 5.8 GHz |
|---|---|
| Detectie afstand | 0-3 km |
| Jamming bands | 900MHz, 1.5GHz, 2.4GHz, 5.8GHz |
| Jamming-afstand | 0-1 km |
| Zendbanden | GPS-L1, GLONASS-L1, BDS-B1 |
| Gewicht van de hoofdeenheid | 45 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 513*462*233mm |
| Omni-antennes | 8 eenheden |
| Vochtigheidsbereik | 30%-95% |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C aan +65°C |
| Detectiebanden | 2.4 GHz, 5.8 GHz |
|---|---|
| Detectie afstand | 0-3 km |
| Jamming bands | 900MHz, 1.5GHz, 2.4GHz, 5.8GHz |
| Jamming-afstand | 0-1 km |
| Afmetingen | 730 mm * 385 mm * 120 mm (± 2 mm) |
| Detectiefrequentie | 100 MHz - 6 GHz |
|---|---|
| Tellen afstand | 1 km - 10 km |
| Detectiehoogte | 0m - 1000m |
| Externe voedingsspanning | 100-240V |
| Maat | Φ×H (600 mm × 425 mm) ± 2 mm |
| Jamming straal | 1-2 km |
|---|---|
| Uitgangsvermogen | 40W |
| Hoofdmotor gewicht | 12KG |
| Maat | 346×216×100mm |
| Vochtigheidsbereik | 30%-95% |
| Detectiehoogte | 0 ~ 1200m |
|---|---|
| FPV-detectieafstand | ≥1,5 km (ondersteunt real-time analoge videoweergave) |
| Detectietijd | ≤ 5 seconden |
| Detectievermogenverbruik | ≤100W |
| Jamming Response Time | ≤ 3 seconden |
| Stroomverbruik | 350W |
|---|---|
| Afmetingen | 490×340×90mm |
| Werktijd van de batterij | 60 minuten |
| Totaal uitgangsvermogen | 125W |
| Directionele paneelantenneversterking | 5,8G>12dBi, 2,4G>10dBi, 1,5G>8dBi, 900M>5dBi, 433M>3dBi |
| Detectiebereik | 100-2000 m (stedelijke omgeving, getest door DJI AIR2-doel) |
|---|---|
| Azimut van de sonde | 0°-360° (omnidirectionele antenne) |
| Stroomverbruik | 900W |
| Jamming Range | 800-1500M |
| Afmetingen | 520 × 400 × 230 mm |