| Bedrijfstemperatuur | -20 °C tot +55 °C |
|---|---|
| Gewicht | 4,3 kg (apparaat), 7 kg (verpakt) |
| Afmetingen | 660*290*50mm |
| Batterijduur | 40-50 minuten |
| Totaal uitgangsvermogen | 100W |
| Naam | Drone detectiesystemen |
|---|---|
| Detectie en identificatie van dronetypes | Drones uit de DJI-serie, FPV's, Xiaomi, Yuneec, Hubsan, Powervision, Tello-drones enz. |
| Detectiefrequentieband | 900 MHz, 1,2 GHz, 1,4 GHz, 2,4 GHz, 5,2 GHz, 5,8 GHz |
| Detectie- en positioneringsafstand | 1 ~ 10KM |
| Detectiehoogte | 0m tot 1000m |
| Jamming straal | 2-3 kilometer |
|---|---|
| Stroomverbruik | 300W |
| Gewicht van de hoofdeenheid | 22 kg |
| Afmetingen | 446×316×150mm |
| Vochtigheidsbereik | 30%-95% |
| Voedingsmodus | Binnenbatterij: 24V, 5AH |
|---|---|
| Werktemperatuur | -20 °C tot +55 °C |
| Gewicht | 5,2 kg (verpakkingsgewicht: 8 kg) |
| Maat | 340*270*150 mm |
| Innerlijke antenne | 6-8dBi winst |
| Totaal vermogen | 550W |
|---|---|
| Voeding | AC220V |
| Interferentiewaaier | 10002000m |
| Gewicht | 38kg |
| Antennes | 8 omnidirectionele antennes |
| Totaal uitgangsvermogen | 200W |
|---|---|
| Interferentiewaaier | 1500-3000 meter |
| Voeding | AC100-240V / DC24V |
| Oplaadtijd | 3-4 uur |
| Ingebouwde batterij | 24V 40A |
| Bedrijfstemperatuurbereik | -20°C aan +65°C |
|---|---|
| Weerstand | IP52 |
| RELATIEVE VOCHTIGHEID | 5% -95% niet-condenserend |
| Sollicitatie | Airport, Lab Testing/Signal Jammer, Signal Jammer, Conference, Control Drone door GPS/Galileo/Glonas |
| Bedieningsafstand | 1000 meter,>500m |
| Werkomgeving | -25°C tot 50°C |
|---|---|
| Beschermingsniveau | IP55 (regenbestendig) |
| Hostgewicht | Maximaal 35 kg |
| Sollicitatie | Airport, Lab Testing/Signal Jammer, Signal Jammer, Conference, Control Drone door GPS/Galileo/Glonas |
| Garantie | 1 jaar |
| Sollicitatie | Airport, Lab Testing/Signal Jammer, Signal Jammer, Conference, Control Drone door GPS/Galileo/Glonas |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| Gebruik | Politie wetshandhaving Militaire veiligheid, secuïteit apparatuur |
| Functie | Drone Jammer Block Signal of Drone, isoleer RF -signaal |
| Stroombron | Batterij |
| Werktemperatuur | -22°C tot +70°C |
|---|---|
| Gewicht | 22 kg |
| Maat | 50*300*100mm (beugelbreedte: 10cm) |
| Oplaadtijd | 3-4 uur (ingebouwde lithiumbatterij) |
| Gebruikstijd | 45-70 minuten |